logo2Już jutro (21 czerwca) pod Wrocławiem odbędzie się pierwsza edycja hip-hopowego festiwalu  „Hip-Hop Festiwal Prusice”. Dziś, znany doskonale polskiej branży muzycznej Ryszard Nowak, zgłosił obywatelski wniosek o odwołanie koncertu Hukosa, który ma odbyć się w ramach festiwalu. Organizatorzy jednak uspakajają

– Wpłynął właśnie wniosek obywatelski na odwołanie koncertu Hukosa, który odbędzie się w piątek na Hip-Hop Festiwal Prusice od Pana Ryszarda Nowaka – informuje Piotr Bartosik, organizator imprezy. – Oświadczamy, że nasi artyści w trakcie podpisania umowy na wykonanie koncertu podpisują oświadczenia na treści nieetyczne. Tego typu wnioski są zatem bezzasadne. Zarówno koncert Hukosa, jak i koncerty wszystkich pozostałych artystów odbędzie się – dodaje. Swoje oświadczenie opublikowała także wytwórnia Step Records. Jak czytamy, „Hukos grając koncerty z Cirą nigdy nie obraża żadnych osób; czy to względu na ich kolor skóry, pochodzenie, przekonania religijne czy polityczne. Plotki o rzekomym wykonywaniu przez rapera utworu „Panie Prezydencie” na koncertach są nieprawdziwe i wie to każdy, kto kiedykolwiek miał okazję oglądać Hukosa na żywo”.

Hip-Hop Festiwal Prusice startuje już jutro, 21 czerwca, na w Prusicach pod Wrocławiem. Aby ułatwić zainteresowanym dojazd, wraz z firmą przewozową Ekspres Bus organizatorzy utworzyli nowe połączenia autobusów do Prusic. Przewidziano również autobusy powrotne w te miejsca. Rozkład jazdy jest dostępny w wydarzeniu na Facebooku.

Niedawno informowaliśmy o specjalnych połączeniach komunikacyjnych uruchomionych na czas festiwalu. – Organizatorzy festiwalu uruchomili kilka połączeń autobusów na lini Wrocław- Prusice, Prusice-Wrocław – mówi Piotr Bartosik. –  Wszystkie opcje noclegowe oraz logistyczne będzie można załatwić w dniu festiwalu w punkcie informacji lub od wolontariuszy festiwalu. Organizatorzy preferują dla gości dojazd na Wrocław Nadodrze i stamtąd dostać się bezpośrednio busem festiwalowym do Prusic bądź pociągiem z Wrocławia Głównego do Skokowa i stamtąd busem bezpośrednio na festiwal. Przypominam także, że można już kupić specjalne limitowane czapki festiwalu w sklepie Polska Marka Skateshop po

przystępnej cenie po to, by każdy mógł się cieszyć swoim festiwalowym fullcap’em – dodaje Bartosik

Pogoda w dniu festiwalu zapowiada się bardzo dobrze. Ma być wprawdzie pochmurno ale ciepło i bez deszczu. Od 12-15 jest wolny mikrofon gdzie każdy może się wykazać bitwą Freestyle. Dla zwycięzcy mamy wartościowe nagrody. W dniu festiwalu będzie telebim na którym będzie wiele wartościowych animacji wideo. Organizatorzy chcą bardzo podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w to wydarzenie jak i gościom którzy przybędą do Prusic.

 

 

Harmonogram występów:

12:00-14:45 Wolny mikrofon

14:50 Główne otwarcie imprezy/Kilka słów od organizatora

15:00 Dondi

16:00 ZBUKU

17:00 Młody M

18:00 Hukos/Cira

19:00 Onar

20:00 Słoń

21:00 Pih

22:00 Sobota

23:00 Sitek

00:00 Cornolio/ALG

01:00 Adee

02:00 Kwiat

03:00 Zakończenie

Więcej:

http://facebook.com/hiphopprusice

http://www.facebook.com/events/483815381691406/

JAK DOJECHAĆ – http://daa.pl/4sv6

Piotr Bartosik Tel: 695816068 e-mail: fdkontakt@gmail.com

Komentarze

Komentarz