Dziś (17.11.) swoją premierę ma najnowsza płytaVixena – jednego z pierwszych raperów wytwórni RPS Enterteyment. Album zatytułowany „Kontinuum” promuje klip  do utworu „Utworzymy pełnię” poprzedzony trailerem oraz dwoma singlami w postaci odsłuchu.

 – To moje życiowe zwrotki, czułem się fantastycznie, nagrywając nowe numery, odkrywając ciągle coś nowego – mówi o nowej płycie Vixen. – Te utwory, to historie o zmianach, dzięki nim zmienia się także moje życie. Nigdy wcześniej nie byłem tak pochłonięty pracą nad żadną płytą, jak byłem nad albumem „Kontinuum. – dodaje muzyk.

Vixen „Utworzymy pełnię” official video RPS

„Kontinuum” to dziewiąta płyta w bogatym dorobku młodego, 22letniego rapera i producenta Vixena. Na album składa się 15 premierowych, przepełnionych emocjami utworów, które zabierają słuchacza w te miejsca, w które nie zagląda popędzana codziennością świadomość. Całość tworzy spójną perspektywę widzenia świata przez młodego, pełnego wiary w swoje możliwości człowieka. Czasem pewnego siebie, czasem zagubionego w świecie i w swoim JA, ale mimo wszystko pełnego optymizmu i z lekkim uśmiechem patrzącego w przyszłość, ufając że to, co ma się zdarzyć, wydarzy się wkrótce, ale co z tego wyniknie zależy już tylko i wyłącznie od niego. Bądź od nas.

Na albumie „Kontinuum” pojawili się tacy goście, jak: Bisz, El Grego, Kobra, KroolikUnderwood, Młody M oraz Nalef. Za produkcję oprócz Vixena, który zrobił większość bitów, odpowiadają Sherlock (2 bity) oraz 101 Decybeli, Nalef , Lanek Beats i duet producencki Rockets, który. O brzmienie całości zadbał Arkadiusz Namysłowski, natomiast

zdjęcia okładkowe do płyty wykonał Michał Pachel. Wydawcą płyty jest RPS Enterteyment. Dystrybucją zajmuje się Fonografika.

Tracklista „Kontinuum”

1. Introwizja Kontinuum [prod. VixenBeatz]
2. Motywacja [prod. VixenBeatz]
3. Utworzymy pełnie [prod. VixenBeatz]
4. Dialog [prod. VixenBeatz]
5. Tworzymy legendy [prod. VixenBeatz]
6. Przekonania (feat. Bisz) [prod. VixenBeatz]
7. Orły [prod. Sherlock]
8. ToVar [prod. Sherlock]
9. Białe gołębie, czarne kruki (feat. Kobra, KroolikUnderwood) [prod. VixenBeatz]
10. Drugi Świat [prod. Lanek Beats]
11. Urodziłemsię by żyć (feat. El Grego) [prod. Rockets]
12. New Age (feat.
Młody M) [prod. VixenBeatz]
13. Spokój (feat. Nalef) [prod. VixenBeatz]
14. Nafciarz [prod. 101 Decybeli]
15. UFO [prod. Nafel/VixenBeatz]

Więcej na:

www.facebook.com/vix.rozpalictlum

www.rpsenterteyment.com

 

 

Komentarze

Komentarz