Dokładnie za dziesięć dni, 15 września na rynku pojawi się najnowsza płyta legendy polskiego rapu, Slums Attack. Album osiągalny póki co w przedsprzedaży „CNO2” zajmuje pierwsze miejsce na liście TOP 50 najczęściej sprzedawanych płyt sieci Empik!
Na płytę „CNO2” złożyło się 19 premierowych utworów, na których usłyszeć będzie można gości zarówno z Poznania, Polski, Europy jak i USA. Na płycie, oprócz rapującego Peji usłyszymy: Śliwę, Gandziora, Kroolika Underwood, Pezeta, Trzeci Wymiar, Tewu oraz klasycznych przedstawicieli nowojorskiej sceny: ONYX i Masta Ace. Ukoronowaniem europejskiej trasy zespołu jest utwór „Radio Wolna Europa”, na którym pojawią się następujący artyści: Defuckto (Czechy), Azyl (Niemcy), Sniper (Litwa), Clementino (Włochy), R-MC (Belgia), Gandzior (Polska:), Loo MC (Belgia), Shazaam (Szwecja) i Hijacjk (Anglia).
Dzień przed premierą, 14 września w poznańskim klubie Eskulap odbędzie się impreza promocyjna, którą poprowadzi DJ Rink. Na deskach klubu pojawią się zaproszeni na płytę „CNO2” goście. Start o 20:00, wstęp – 15 zł.

Ponadto, Slums Attack zachęca swoich fanów do specjalne akcji promocyjnej! 14 i 15 września we wskazanych miastach przez cały dzień na telebimach będzie wyświetlana reklama albumu. Zespół zaprasza do gromadzenia się pod telebimami i robienia pomysłowych zdjęć a następnie wysyłanie ich na adres: calkiemnoweoblicze2@gmail.com
Akcja odbywa się w następujących miastach:
Rumia przy ulicy Żwirki i Wigury 1 czynny w godzinach 6.00-23.00
Łódź ul. Piotrkowska / Mickiewicza czynny w godzinach 6.00-23.00
Katowice Galeria Skarbek czynny w godzinach 6.00-24.00
Szczecin Plac Żołnierza czynny w godzinach 6.00-24.00
Poznań Stary Browar czynny w godzinach 6.30-22.00
Poznań AWF Grand ul. Królowej Jadwigi czynny w godzinach 6.30-22.00
Kraków ul. Karmelicka – teatr Bagatela czynny w godzinach 6.00-22.00
Warszawa PL. Zawiszy / Sobieski czynny w godzinach 7.00-23.00
w Gdyni przy ulicy Świętojańskiej 32/ 10 Lutego czynny w godzinach 6.00-24.00
Slums Attack będzie podpisywało nowy album „CNO2” 15 września o godzinie 11:00 w Media Markt Poznań Centrum handlowe M1 oraz 16 września o godzinie 17:00 w Media Markt Poznań King Cross Marcelin. Zapraszamy!
– Choć okładka płyty „CNO2” jest nawiązaniem do klasycznej produkcji z 1999 roku, czyli płyty „Całkiem Nowe Oblicze”, należy spodziewać się najbardziej dojrzałego albumu spośród pięciu ostatnio wydanych w ciągu zaledwie czterech lat – mówi Peja. – „CNO 2” to kontynuacja światopoglądu i obserwacji zaprezentowanych na „Na Serio” i „Reedukacji”. Za produkcję muzyczną odpowiedzialny jest DJ. Decks, autor wszystkich podkładów. Mix to, jak w przypadku poprzednich moich albumów, ekipa WHR – dodaje raper.
Krążek promować będą takie klasyki jak: „ZONA” z featuringiem Glacy (My Riot), „Ideologia bloków” z gościnnym udziałem Pezeta, „Musisz przetrwać”, „CNO2”, „Hip Hop wciąż żywy” z Trzecim Wymiarem, „The Bridge” z Masta Ace czy „Colabo” z ONYX i Tewu.
Tracklista:
CNO2
Podły POPIS
Ideologia bloków feat. Pezet
Musisz przetrwać
Gigant
Dom zły
ZONA feat. Glaca (My Riot)
Colabo feat. Onyx & Tewu
Samotność po zmroku feat. Kroolik Underwood
HIP HOP wciąż żywy feat. Trzeci Wymiar
Na celowniku
The Bridge feat. Masta Ace
Gzyms
Radio Wolna Europa feat. DeFuckTo, Azyl, Sniper, Clementino, R-MC, Gandzior, Loo-MC, Shazaam, Hijack
To miasto…
Witamy w syfie (Staszica story 5)
Żeby Polska
Acid King
Reprezentujemy HIP HOP
Płytę już można zamawiać w specjalnym preorderze. – Edycja specjalna w preorderze zawiera dwie płyty CD, na których znajdują się premierowe utwory plus drugi CD z instrumentalnymi – mówi Peja. – Edycja specjalna jest rozszerzona także o pakiety promocyjne. – Tytułowe oblicze ma odnosić się do rymów, stylu muzycznego oraz kooperacji z innymi hip hopowymi ekipami zarówno polskimi, jak i zagranicznymi. Długo pracowaliśmy nad tym albumem. Chcemy pokazać, że „Reedukacja” nie była jednorazowym strzałem, że SLU nie stoi w miejscu, że wciąż się rozwijamy i nadal podnosimy poprzeczkę sobie oraz innym – dodaje muzyk.
 Premiera płyty odbędzie się 15.09.12 nakładem firmy Fonografika, która odpowiedzialna jest również za jej dystrybucję.
Preordery:
http://www.rapportal.pl/news/preorder-rapportal-edycja-limitowana-slums-attack-cno2-2cd/14018
http://www.rapportal.pl/shop/shop
Odliczanie:
www.cno2.pl
Więcej:
www.pejaslumsattack.pl
www.facebook.com/pejaslumsattack
www.rpsenterteyment.com
www.facebook.com/RPSENTERTEYMENT
www.fonografika.pl

Komentarze

Komentarz