Już jutro, 15 września, oficjalną premierę ma najnowsza płyta legendy polskiego rapu, Slums Attack. Album osiągalny póki co w przedsprzedaży „CNO2” zajmuje pierwsze miejsce na liście TOP 50 najczęściej sprzedawanych płyt sieci Empik!

Na płytę „CNO2” złożyło się 19 premierowych utworów, na których usłyszeć będzie można gości zarówno z Poznania, Polski, Europy jak i USA. Na płycie, oprócz rapującego Peji usłyszymy: Śliwę, Gandziora, Kroolika Underwood, Pezeta, Trzeci Wymiar, Tewu oraz klasycznych przedstawicieli nowojorskiej sceny: ONYX i Masta Ace. Ukoronowaniem europejskiej trasy zespołu jest utwór „Radio Wolna Europa”, na którym pojawią się następujący artyści: Defuckto (Czechy), Azyl (Niemcy), Sniper (Litwa), Clementino (Włochy), R-MC (Belgia), Gandzior (Polska:), Loo MC (Belgia), Shazaam (Szwecja) i Hijacjk (Anglia).

 

 

Slums Attack „Radio Wolna Europa ” + 10 MC’s (oficjalny odsłuch)

Ponadto, Slums Attack zachęca swoich fanów do specjalne akcji promocyjnej! 14 i 15 września we wskazanych miastach przez cały dzień na telebimach będzie wyświetlana reklama albumu. Zespół zaprasza do gromadzenia się pod telebimami i robienia pomysłowych zdjęć a następnie wysyłanie ich na adres: calkiemnoweoblicze2@gmail.com

Akcja odbywa się w następujących miastach:

Rumia   przy ulicy Żwirki i Wigury 1                   czynny w godzinach 6.00-23.00

Łódź ul. Piotrkowska / Mickiewicza                     czynny w godzinach 6.00-23.00

Katowice Galeria Skarbek                                    czynny w godzinach 6.00-24.00

Szczecin Plac Żołnierza                                      czynny w godzinach 6.00-24.00

Poznań Stary Browar                                           czynny w godzinach 6.30-22.00

Poznań AWF Grand ul. Królowej Jadwigi            czynny w godzinach 6.30-22.00

Kraków ul. Karmelicka – teatr Bagatela                 czynny w godzinach 6.00-22.00

Warszawa PL. Zawiszy / Sobieski                        czynny w godzinach 7.00-23.00

w Gdyni przy ulicy Świętojańskiej 32/ 10 Lutego  czynny w godzinach 6.00-24.00

Slums Attack będzie podpisywało nowy album „CNO2” 15 września o godzinie 11:00 w Media Markt Poznań Centrum handlowe  M1 oraz 16 września o godzinie 17:00 w Media Markt Poznań King Cross Marcelin. Zapraszamy!

– Choć okładka płyty „CNO2” jest nawiązaniem do klasycznej produkcji z 1999 roku, czyli płyty „Całkiem Nowe Oblicze”, należy spodziewać się najbardziej dojrzałego albumu spośród pięciu ostatnio wydanych w ciągu zaledwie czterech lat – mówi Peja. – „CNO 2” to kontynuacja światopoglądu i obserwacji zaprezentowanych na „Na Serio” i „Reedukacji”. Za produkcję muzyczną odpowiedzialny jest DJ. Decks, autor wszystkich podkładów. Mix to, jak w przypadku poprzednich moich albumów, ekipa WHR – dodaje raper.

Krążek promować będą takie klasyki jak: „ZONA” z featuringiem Glacy (My Riot), „Ideologia bloków” z gościnnym udziałem Pezeta, „Musisz przetrwać”, „CNO2”, „Hip Hop wciąż żywy” z Trzecim Wymiarem, „The Bridge” z Masta Ace czy „Colabo” z ONYX i Tewu.

Zobacz specjalny wywiad z okazji premiery płyty:

 
SLUMS ATTACK wywiad przed premierą „CNO2”

Długo pracowaliśmy nad tym albumem. Chcemy pokazać, że „Reedukacja” nie była jednorazowym strzałem, że SLU nie stoi w miejscu, że wciąż się rozwijamy i nadal podnosimy poprzeczkę sobie oraz innym – dodaje muzyk.

Premiera płyty odbędzie się 15.09.12 nakładem firmy Fonografika, która odpowiedzialna jest również za jej dystrybucję.

Dziś, tj. 14 września o godzinie 20:00 odbędzie się specjalna impreza promocyjna z udziałem gości zaproszonych na płytę „CNO2”

Preordery:

http://www.rapportal.pl/news/preorder-rapportal-edycja-limitowana-slums-attack-cno2-2cd/14018

http://www.rapportal.pl/shop/shop

Odliczanie:

www.cno2.pl

 

Więcej:

www.pejaslumsattack.pl

www.facebook.com/pejaslumsattack

www.rpsenterteyment.com

www.facebook.com/RPSENTERTEYMENT

www.fonografika.pl

Komentarze

Komentarz