Miło nam poinformować, że szeregi Prosto Label zasilił duet producencki Noize From Dust!

Noize From Dust to kolektyw producencki działający wspólnie na polskiej scenie od 2012 roku. Duet tworzą Sebastian Maślak (WorstCase) oraz Sebastian Postek (Siódmy).

Sebastian Maślak znany lepiej jako WorstCase. Pochodzący ze Złoczewa beatmaker, miłośnik złotej ery rapu, Native Tongues oraz awangardowego brzmienia Detroit. Laureat konkursów na remixy ekipy Tabasko oraz Dj Eproma.

Sebastian Postek znany jako Siódmy to pochodzący z Warszawskich Bielan mc oraz beatmaker, działający na scenie od 2003 roku. Początki to bitwy freestylowe oraz podziemny skład Efekt Działania. W 2009 roku zadebiutował solowym materiałem o tytule „Fundament”, który według ankiety przeprowadzonej przez jeden z portali muzycznych sklasyfikowany został na trzecim miejscu w obszarze „nielegal roku”. Wiosną 2011 roku wraz ze składem Echo debiutuje na legalnym krążku jako Echinacea. Projekt został bardzo dobrze przyjęty przez słuchaczy oraz krytyków i recenzentów muzycznych. Album pojawił się również na winylu. Siódmy znany jest z zamiłowania do brzmień Detroit ,New York oraz złotej ery rapu. Ma na koncie wiele ciekawych kolaboracji z innymi artystami m.in. Eldo, O.S.T.R., Numer Raz, Hades Hi Fi Banda, Młody M, Proceente, Fabster, Kixnare, Roux Spana, Dj Kebs, Fabster.

Obecnie duet przygotowuje się do wydania płyty producenckiej, która ujrzy światło dzienne w pierwszej połowie 2015 roku nakładem Prosto Label.

Komentarze

Komentarz