Tusz - W brzuchu bestiiUrbanRec, na kilka dni przed sklepową premierą albumu Tusza Na Rękach 'W Brzuchu Bestii', prezentuje video tytułowego utworu z tego krążka wykonanego w konwencji 'spoken word'.

 

 

Czym jest 'spoken word'? To performance zawierający autorską interpretację tekstu lirycznego, to bardziej poezja niż rap i nie każdy do tego pasuje.

 

O samym utworze Tusz Na Rękach mówi: ’W Brzuchu Bestii' to także swojego rodzaju manifest, którego celem jest przybliżenie problematyki życia we współczesnym mieście czyli budynków chaotycznie obklejonych przez reklamy i bannery. Chodników zaśmieconych przez ulotki, zastawionych przez samochody. Głównych ulic i placów, opustoszałych przez konkurencje kolejnych galerii handlowych. Podczas gdy miasta i ich centra powinny służyć, przede wszystkim ich mieszkańcom.'

 

Album 'W Brzuchu Bestii' ukaże się na rynku już 25 października 2013 roku nakładem UrbanRec, można go zamawiać w internecie: http://www.urbancity.pl/sklep/produkty/marka/2152-urbanrec/33654-tusz-na-rekach-w-brzuchu-bestii.html.

Komentarze

Komentarz