Już za trzy dni (28.02.) odbędzie się premiera najnowszego klipu formacji Tewu! Zapraszamy do sprawdzenia fotorelacji z planu klipu. Przypomnijmy, nowy album grupy zatytułowany „Epidemia” ukazał się w listopadzie 2012 roku nakładem RPS Enterteyment

Projekt Tewu powrócił z hardcorowym materiałem, jak sami twórcy określają, jest to najcięższa płyta w ich dorobku, oparta na klasycznym surowym brzmieniu przygotowanym przez Tomasza Dono Donocika oraz Tomana z drobnymi dodatkami, tzw. żywych instrumentów: gitar Grzegorza Bagińskiego i Tomasza Bienka, perkusji Dawida Tomanka, piana oraz instrumentów klawiszowych Grzegorza Czaji i Pawła Pyszkowskiego. Całość ubarwił flet poprzeczny Aleksandry Kani. Na płytę złożyło się 17 utworów. Gościnnie wystąpili: WSRH, Żary JLB, MDM, Siloe oraz Papu Band w składzie Carma, Sheri, Specyfiq, Viruz, Solei i Żeton.

Najnowszy klip formacji został stworzony do utworu „Świry” z gościnnym udziałem WSRH.


TEWU feat WSRH-„Świry” (prod.Dono)

WSRH – zapowiedź klipu


 

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z planu do klipu

 

 

Korzenie grupy TEWU sięgają 1992 roku, formacja została założona przez rapera Dono. Aktualnie w jej skład wchodzi oprócz wspomnianego Dono jeszcze trzech członków: Cham-Pion, G2E oraz DJ. SH WUU. Trzeci oficjalny album grupy zatytułowany „Epidemia ukazał się w listopadzie 2012 roku nakładem RPS Enterteyment. – Cieszę się, że mogę współpracować z tak uznanym w naszym kraju składem, jak TEWU – komentuje współpracę z Tewu Rychu Peja, właściciel RPS Enterteyment. – Z niecierpliwością czekam na najnowszy klip tej ekipy – dodaje.

 

Więcej:

www.facebook.com/TEWURAP

 www.tewu.pl

www.rpsenterteyment.com

www.facebook.com/RPSENTERTEYMENT

www.youtube.com/rpsentv

 

Komentarze

Komentarz