17 marca na rynku pojawił się debiutancki album poznańskiego rapera Śliwy zatytułowany „Pełen etat”. Właśnie skończyły się zdjęcia do trzeciego klipu promującego album – będzie nim obraz do utworu „Ostatnia deska ratunku”

– Za produkcję klipu odpowiedzialna jest ekipa 9liter Filmy, obraz powstawał w Poznaniu – mówi Śliwa. – Pomimo tego, że pogoda nie sprzyjała, udało nam się stworzyć coś naprawdę ciekawego. Premiera klipu do kawałka „Ostatnia deska ratunku” odbędzie się najprawdopodobniej jeszcze w lipcu. Zachęcam do sprawdzenia! – dodaje młody raper.

RPS i Śliwa na planie klipu „Ostatnia deska ratunku”

 

Debiut Śliwy zatytułowany „Pełen etat” jest dostępny od 17 marca. Na płycie nie brakuje ciekawych gości takich, jak m.in.: Kobra, Bezczel, Kubieszew, RPS (Peja), Vixen, Gandzior czy choćby Kroolik Underwood. Młodego rapera od strony producenckiej wspierali DJ. Decks (realizacja) oraz Hirass (produkcja muzyczna).

– Przyznam, że przyjęcie albumu „Pełen etat” Śliwy przerosło moje oczekiwania – mówi Rychu Peja, właściciel wydawnictwa RPS Enterteyment. – nie słabnie zainteresowanie płytą, z pewnością kolejny po klipach do utworów „Pełen etat” i „Nie mów, że nie”  teledysk jeszcze bardziej podgrzeje atmosferę wokół tego wydawnictwa – dodaje muzyk
Śliwa „Nie mów że nie” (Official Video RPS)

Śliwa „Pełen etat” official video

 

Więcej :

https://www.facebook.com/AspiratioCrew
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002787066186
http://www.facebook.com/patryk.sliwinski1

www.rpsenterteyment.com

www.facebook.com/RPSENTERTEYMENT

Komentarze

Komentarz