Świetnie przyjęty krążek „Drogowskazy życia” lubelskiego rapera HZOP doczekał się kolejnego promującego go klipu. Tym razem obraz powstał do utworu „Publiczni wrogowie” z gościnnym udziałem Bosskiego Romana i Lukasa Om
– Cały czas pracuję nad nową płytą, której premierę planuję na 2013 rok – mówi HZOP. – Oczywiście materiał chcę wydać w RPS Enterteyment. Trzeci klip promujący moje ostatnie wydawnictwo, czyli płytę „Drogowskazy życia” to obraz do utworu „Publiczni wrogowie”, z gościnnym udziałem Lukasa OM oraz Bosskiego Romana. Za produkcję klipu odpowiada ekipa 9LiterFilmy. Zapraszam – dodaje.

 

HZOP feat. LUKAS OM & BOSSKI ROMAN „Publiczni wrogowie”

HZOP ma już na koncie wydany nieoficjalnie w grudniu 2010 roku krążek „W imię zasad”. Już wówczas muzykowi udało się zainteresować swoją twórczością wytwórnię RPS Enterteyment. – Poprzedni, nielegalny album HZOP „W imię zasad” został bardzo dobrze przyjęty przez środowisko hip-hopowe w kraju. HZOP pokazał na nim olbrzymi potencjał – mówi Rychu Peja, właściciel RPS Enterteyment. – Gdy zgłosił się do mnie z pomysłem wydania oficjalnej płyty, nie zastanawiałem się długo. I nie zawiodłem się, „Drogowskazy życia” to bardzo dobry materiał. Czekam na kolejne posunięcia tego artysty – dodaje.

 

 

HZOP feat. DUDEK RPK & RPS „Każdy z nas”

Więcej:
www.facebook.com/HZOPofficial
www.facebook.com/RPSENTERTEYMENT
www.rpsenterteyment.com

Komentarze

Komentarz