Studio Sounds Of Street, firma Prosto, agencja Joytown, Polscy promotorzy festiwalu Hip Hop Kemp oraz portal Popkiller.pl zapraszają Was do nagrania hymnu Hip Hop Kempu przyszłorocznej edycji festiwalu 2015 podczas Kempu 2014.

Żeby umożliwić Wam to zadanie w sąsiedztwie namiotu Prosto na targowej części festiwalu Sounds of Street postawi dla Was mobilne studio nagrań, w którym każdy będzie mógł zarejestrować swoją ósemkę na temat Hip Hop Kempu (albo śpiewany refren, jeśli jego żywiołem nie jest rap). Do udziału w nagraniu zaprosimy też artystów występujących na tegorocznej edycji festiwalu.
Wybór zwrotek do hymnu będzie przebiegał dwuetapowo – wstępnej selekcji dokona jury powołane przez organizatorów akcji, ale ostateczna decyzja będzie należała do słuchaczy, którzy wybiorą faworytów w internetowym głosowaniu.
Do hymnu powstanie także teledysk, do którego zdjęcia będziemy realizować podczas nagrywania 8-mek oraz innych festiwalowych atrakcji.

Zwrotki będą rejestrowane na bitach producentów, którzy wezmą udział w konkursie. Już od dzisiaj do czwartku (14.08.2014) chętni producenci mogą przesyłać na adres hymnkempu@prosto.pl  Wybierzemy z nich kilka, do których uczestnicy będą mogli napisać, a następnie zarejestrować na nich swoje konkursowe zwrotki. Wybrane bity opublikujemy w sieci, żeby dać czas raperom i wokalistom na przygotowanie swoich tekstów. Na terenie festiwalu będzie również możliwość napisania zwrotek. Już od środy (20.08.2014) czyli Kempowego WarmUp’u, znajdziecie na terenie festiwalu nasze studio czekające na realizację hymnowych 8-mek.

Regulamin Hymn Hip Hop Kempu dostępny na stronie prosto.pl: http://prosto.pl/label/prosto/staticpage/hymn-regulamin/ 
Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/611275395656996/  

Komentarze

Komentarz