Muzyka_do_nakrecenia

Konkurs „Muzyka do nakręcenia” nabrał rozpędu. Już 30 zespołów zarejestrowało się na stronie platformy NuPlays i zyskało szansę na nagrodę w postaci teledysku. Muzycy do 30 września mogą zgłaszać piosenki do konkursu. Prace nad videoklipem odbędą się podczas AudiowizjeFestival, a pieczę nad nimi sprawować będzie Bogdan Dziworski. Na portalu Onet odbędzie się internetowa premiera teledysku oraz wywiad ze zwycięskim zespołem.

Do 30 września w serwisie NuPlays muzycy mogą zgłaszać swoje utwory do rywalizacji. Już zarejestrowanych jest około 30 zgłoszeń. Warto, bo wyprodukowany teledysk będzie miał swoją premierę na serwisie Onet, który opublikuje również wywiad z zespołem. Strona konkursu dla zespołów muzycznych: http://nuplays.pl/contest

Ruszył nabór filmowców

W serwisie dla twórców filmowych TLUMTLUM rozpoczął się nabór filmowców, którzy zrealizują przedsięwzięcie. W prosty sposób, przedstawiając swoje zawodowe portfolio, dzieląc się swoimi filmowymi doświadczeniami można stworzyć swój filmowy profil. Po ich przeanalizowaniu zespół prowadzący warsztaty wybierze dwóch operatorów, reżysera, scenarzystę i montażystę.

Całość prac nad videoklipem poprowadzi Bogdan Dziworski – wybitny dokumentalista, reżyser, operator, fotograf, w tym roku uhonorowany nagrodą Smok Smoków za całokształt twórczości na Krakowskim Festiwalu Filmowym. Pełny skład zespołu prowadzącego warsztaty, wyselekcjonowanego przez Bogdana Dziworskiego zostanie wkrótce przedstawiony na stronie TLUMTLUM. Strona rekrutacji ekipy filmowej:  http://tlumtlum.com/muzykadonakrecenia

Twórcza festiwalowa atmosfera

Filmowcy i muzycy spotkają się na warsztatach, które odbędą się w dniach 21-24 października podczas AudiowizjeHYPERLINK „http://www.audiowizje.com/”HYPERLINK „http://www.audiowizje.com/”Festival. W tym roku wydarzenie to włączone zostało do programu 12. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest, corocznego święta „niepokornego kina”. Tutaj właśnie będzie miała miejsce uroczysta premiera teledysku.

Komentarze

Komentarz