Muzyka_do_nakreceniaPozostał tylko jeden dzień, aby zgłosić swój utwór do konkursu„Muzyka do nakręcenia”.30 września, o godzinie 24.00 zamknięta zostanie lista zespołów, które przystąpią do rywalizacji o specjalnie dla nich przygotowany teledysk. Już teraz na platformie NuPlays.pl zarejestrowanych zostało ponad 100 zgłoszeń.Nie ma już czasu na zwłokę i odkładanie rejestracji na później.  Szczegóły: http://nuplays.pl/MuzykaDoNakrecenia

 

Decyzję o zgłoszeniu muzycy muszą podjąć natychmiast. Zgłoszenia do konkursu „Muzyka do nakręcenia” trwają tylko do 30 września. Po tym czasie jury złożone z przedstawicieli organizatorów wybierze dziesięć najlepszych piosenek. Już ponad sto zespołów zdecydowało się wykorzystać szansę na wygraną.

W tym celu należy zarejestrować się w NuPlays.pl (rejestracja jest darmowa) i umieścić swoją muzykę w formie plików MP3 – do zakupu lub pobrania za darmo, a następnie wskazać utwór, który ma wziąć udział w konkursie.

Wszyscy,którzy zarejestrują się na platformie NuPlays.pl wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród ufundowanych przez Sponsorów konkursu. Jedyne co należy zrobić, to oddać głos na jeden ze zgłoszonych do konkursu utworów oraz polubić na Facebooku strony organizatorów : NuPlays Polska oraz TLUMTLUM.

Termin od 2 do 07 października to już czas na głosowanie internautów na piosenkę, a08 października nastąpi ogłoszenie zwycięzców konkursu oraz składu filmowców, rekrutowanych obecnie przez współorganizatora konkursu – serwis dla twórców wideo TLUMTLUM.Wybrana ekipa, pod kierownictwem wybitnego fotografa, reżysera, operatora, dokumentalisty Bogdana Dziworskiego, przystąpi do prac nad teledyskiem podczas AudiowizjeFestival w Toruniu, który w tym roku odbywa się w ramach Tofifest, w dniach 21-24 października. Tutaj odbędzie się premiera teledysku, a szerszej publiczności zaprezentowany zostanie on w jednym z największych serwisów internetowych w Polsce! Dla biorących udział w konkursie, to szansa na promocję w mediach i dotarcie do nowych fanów.

Szczegóły: http://nuplays.pl/MuzykaDoNakrecenia

Komentarze

Komentarz