hzop_glacaWytwórnia RPS Enterteyment opublikowała najnowszy klip HZOP z gościnnym udziałem Glacy i MR White z My Riot. Teledysk do utworu „Mury spłoną” promuje nadchodzącą płytę HZOP zatytułowaną „Słowo”, której premiera odbędzie się 28 września.

We współpracy obu artystów pośredniczył Peja. – HZOP od dawna jarał się dokonaniami Glacy, zapytał mnie czy mogę pomóc mu ich skojarzyć – mówi właściciel RPS Enterteyment. – Wspólne nagranie My Riot i Śliwy umocniło HZOP w przekonaniu, iż warto spróbować i powalczyć o współpracę z legendarnym wokalistą. Zadzwoniłem do Glacy, napisałem maila, w którym przedstawiłem wizje HZOP, Glaca przemyślał a reszta to już proces twórczy: wymiana materiałów. Na początku propozycja HZOP została odrzucona i artyści wybrali inną kompozycję. „Mury spłoną” to przejmujący ostry i bezkompromisowy obraz nierzadko brutalnej rzeczywistości, o której media wspominają jedynie w sobie znany sposób. Dzięki chłopakom mamy szansę stworzyć hit na miarę „Jeden taki dzień”  lub „W tym mieście” – dodaje Peja.

HZOP „Mury spłoną” feat. Glaca & MR White (My Riot) muz. NWS/Glaca (My Riot)

W utworze „Mury spłoną” z płyty „Słowo” HZOP (premiera 28.09) gościnnie udzielił się także MR White z ekipy My Riot. Klip zrealizuje ekipa 9liter Filmy. Dwudniowe zdjęcia zostały zrealizowane na terenie Poznania. W projekt zaangażowana jest większa ilość osób a nad scenariuszem czuwali również HZOP i Glaca. – Dziękuję wszystkim, których poznałem w Poznaniu przez ostatnie dwa dni…wielki szacunek! – pisał na oficjalnym koncie Facebook Glaca po dniu zdjęciowym do klipu. – Dużo się od Was nauczyłem i mam nadzieję, że swoją pracą mogę oddać Wam część tej energii z powrotem. Takie chwile wiele dla mnie znaczą.

Więcej:

www.facebook.com/HZOPofficial

MR White – https://www.facebook.com/pages/MR-White/420629887969687?directed_target_id=0

Glaca Fan Page – https://www.facebook.com/PiotrGlacaMohamed

www.facebook.com/RPSENTERTEYMENT

www.rpsenterteyment.com

Komentarze

Komentarz