Młody PSZ, przedstawiciel andrychowskiego podziemia, producent oraz raper, jeden z artystów wytwórni RPS Enterteyment rozpoczął prace nad następcą wydanego w ubiegłym roku albumu „Drugi Początek”

– Z nowym rokiem rozpocząłem pracę nad nową płytą – informuje Młody PSZ. – To, na czym skupię się najbardziej, to brzmienie płyty, postaram się aby sample pochodziły z winyli, płyt CD itp. Oczywiście, podkłady stworzę sam, używając MPC i programów komputerowych. Jeżeli chodzi o teksty, postawię tak samo jak w przypadku płyty „Drugi Początek” na dobry przekaz i prawdę. Nie zapominam, że jest to hip hop i wszystko musi bujać. Oczywiście nie zabraknie gości, a nawet tym razem będzie ich więcej, pojawią się moi kumple z BPC. Mam zamiar zaprosić również parę większych postaci z polskiego rapu. Nowa płyta będzie świeża, będzie bujać. Pracę rozpocząłem od kompletowania sampli i zbierania pomysłów na bity. Chcę najpierw zrobić wszystkie podkłady a dopiero później zacząć pisać teksty. Jestem wdzięczny wszystkim tym którzy pomagali mi przy wydaniu płyty „Drugi Początek” i za to, jak ją przyjęli ludzie z całej Polski, cieszę się że mogę dalej robić to, co kocham, czekajcie na nowy materiał – zachęca muzyk.

Album „Drugi początek” Młodego PSZ miał swoją premierę 18 maja i ukazał się na rynku nakładem RPS Enterteyment. Płytę promują klipy:

Link do oficjalnego klipu „Outro”:
http://www.youtube.com/watch?v=_v0qqfqAWP8&feature=share&list=UUCGAUbCEMCDlHo54ozr7iag

„Mówili mi/Mówią mi Yo”:

„Podziemie”:

Płytę Drugi Początek można dalej kupić przez internet : http://www.empik.com/drugi-poczatek-mlody-psz,p1071385636,muzyka-p

Promomix:

Młody PSZ „Klasyka stylu”, nieoficjalny klip:

„Regulamin zabijania” (prod. Młody PSZ), nieoficjalny klip ze zwrotką Gandziora:

Młody PSZ to utalentowany MC i producent pochodzący z Andrychowa powiązany z zespołem BPC. W roku 2008 nagrał wraz z KLP jako BPC płytę: „Legalna Kopia”. W tym samym 2008 nawiązuje współpracę z Peją, która owocuje wyprodukowaniem muzyki do utworu „Regulamin zabijania” z płyty „Styl życia G’N.O.J.A”. Zagrał kilkanaście większych koncertów m. in: w Krakowie, Poznaniu i Tarnowie. Cały czas tworzy na klasycznym MPC 2000xl, nie używając nowszych brzmień robi charakterystyczne podkłady w oldscholowym klimacie. – Perkusja, sampel, bass, tak naprawdę czasem tylko tyle trzeba, żeby zrobić naprawdę dobry bit – tak sam wyjaśnia Młody. – Co do rapu, to nie staram się kopiować stylu od innych. Styl, który usłyszycie został wypracowany tu w Andrychowie w podziemiu” – dodaje.

Więcej:
www.youtube.com/user/MlodyPSZnr1
www.rpsenterteyment.com

Komentarze

Komentarz