Młody PSZ, przedstawiciela andrychowskiego podziemia, producent, jeden z artystów wytwórni RPS Enterteyement kończy prace nad swoja płytą. Materiał jest już nagrany, pozostała postprodukcja i ustalenie daty premiery

– Wierzę, że dałem z siebie wszystko, tworząc materiał na swoją pierwszą oficjalną płytę – mówi Młody PSZ. – To będzie dość zróżnicowany album, każdemu utworowi poświęciłem mnóstwo uwagi i pracy, teraz trzeba to wszystko dobrze zmasterować, by słuchacze otrzymali kawał porządnej muzyki – dodaje. 

Młody PSZ, jako producent muzyki dał się poznać szerszemu gronu słuchaczy, tworząc podkład do utworu „Regulamin zabijania” na płycie „Styl życia G’N.O.J.A” RPS. – Już wówczas dostrzegłem olbrzymi potencjał, jaki tkwi w tym artyście – mówi Rychu Peja. – Młody PSZ jest bardzo pracowity, dużą uwagę poświęca detalom, mocno skupia się na brzmieniu. Bardzo doceniam ten styl pracy i jestem przekonany, że jej efektem będzie naprawdę udana produkcja. Już wkrótce podamy datę premiery pierwszej płyty tego artysty – dodaje.

„Regulamin zabijania” (prod. Młody PSZ) , nieoficjalny klip ze zwrotką Gandziora:

 
Gandzior „Regulamin zabijania” video non official

Młody PSZ to utalentowany MC i producent pochodzący z Andrychowa powiązany z zespołem BPC. W roku 2008 nagrał wraz z KLP jako BPC płytę: „Legalna Kopia”. W tym samym 2008 nawiązuje współpracę z Peją, która owocuje wyprodukowaniem muzyki do utworu „Regulamin zabijania” z płyty „Styl życia G’N.O.J.A”. Zagrał kilkanaście większych koncertów m. in: w Krakowie, Poznaniu i Tarnowie. Cały czas tworzy na klasycznym MPC 2000xl, nie używając nowszych brzmień robi charakterystyczne podkłady w oldscholowym klimacie. – Perkusja, sampel, bass, tak naprawdę czasem tylko tyle trzeba, żeby zrobić naprawdę dobry bit – tak sam wyjaśnia Młody. – Co do rapu, to nie staram się kopiować stylu od innych. Styl, który usłyszycie został wypracowany tu w Andrychowie w podziemiu” – dodaje.

Więcej:

www.youtube.com/user/MlodyPSZnr1

www.rpsenterteyment.com

 

Komentarze

Komentarz