AdE2Wytwórnia SWAGmusic, we współpracy z markami odzieżowymi Equalizer i S!EMANKO, prezentuje ostatni teledysk promujący ep’kę AdE 'Co Złego To Nie Ja’, która ukazała się w wersji cyfrowej 17 marca tego roku.

Muzykę do utworu 'Ile Mieli Dać’ wyprodukował jeden z najzdolniejszych producentów młodego pokolenia – Manifest, a wpadający w ucho refren zaśpiewała Monika Zenel. Za video odpowiedzialny jest Krystian Nowakowski z ekipy Bragga Entertainment.

 

AdE – Ile Mieli Dać (feat. Monika Zenel

’Co Złego To Nie Ja’ to drugi, po wydanym pod koniec 2013 roku długogrającym albumie 'Perła Południa’, solowy materiał warszawskiego rapera AdE. Ep’ka, składająca się z sześciu utworów, pokazuje progres i wielość tematów z jakimi mierzy się AdE.

’Co Złego To Nie Ja’ to również jeden z pierwszych polskich albumów rap wydanych tylko w formie cyfrowej. Nowoczesne podejście do dystrybucji, nowoczesny styl tworzenia muzyki i tytułowa 'moc’ to wszystko charakteryzuje AdE’go.

Ep’kę kupić można na itunes: https://itunes.apple.com/nl/album/co-z-ego-to-nie-ja-ep/id836594963?l=en lub odsłuchać na Deezer.com: http://www.deezer.com/album/7513560.

Komentarze

Komentarz