Step Records prezentuje siódmy teledysk promujący album Michrus Dixon37 „Władcy Swoich Cieni”, który miał premierę 9 marca. W utworze „Nocne Mary” gościnnie udzielili się Dudek P56 i TPS ZDR, a za jego produkcję odpowiada Klimson. Video to dzieło ekipy Bornvision. Płytę „Władcy Swoich Cieni” cały czas znajdziecie na stronie www.preorder.pl oraz w dobrych sklepach muzycznych.

Michrus to jeden z członków legendarnej już grupy DIXON37. Od zawsze związany z Ursynowem – południową dzielnicą Warszawy, która ma bardzo duże koneksje z kulturą hip hop. Wraz z ekipą nagrali 3 wspólne płyty, które dwie uzyskały status złotej: „Od zawsze na zawsze” i „Krew za krew”. Miłośnik podróży. Od kilku lat zakochany w Gruzji…

 

„Władcy Swoich Cieni” to materiał dla słuchaczy w różnym wieku. Jak mówi Michrus: „Album muzycznie jest oparty na klasycznych brzmieniach z nutą nowoczesności, ale tej nowoczesności bez przesady… Bez idiotycznego kopiowania zachodu. Stworzony ze smakiem we współpracy z najlepszymi producentami w kraju. Kto zna styl „dixonowy” wie czego może się spodziewać… Rap bez lukru!”

Komentarze

Komentarz