Step Records przedstawia szósty teledysk promujący album Michrusa pt. „Władcy Swoich Cieni”. Obraz do numeru „Bilet w jedną stronę” to zapiski z wyjazdów artysty do uwielbianej przez niego Gruzji. Montażem zajęła się ekipa Recidivist Films, a utwór wyprodukował Klimson. Premiera płyty „Władcy Swoich Cieni” będzie miała miejsce już za tydzień, a pod adresem http://bit.ly/Michrus_zamow_album wciąż możecie zamawiać krążek wraz z autografem artysty, trzema bonusowymi utworami oraz wlepkami i plakatem.

Michrus to jeden z członków legendarnej już grupy DIXON37. Od zawsze związany z Ursynowem – południową dzielnicą Warszawy, która ma bardzo duże koneksje z kulturą hip hop. Wraz z ekipą nagrali 3 wspólne płyty, które dwie uzyskały status złotej: „Od zawsze na zawsze” i „Krew za krew”. Miłośnik podróży. Od kilku lat zakochany w Gruzji…

 

„Władcy Swoich Cieni” to materiał dla słuchaczy w różnym wieku. Jak mówi Michrus: „Album muzycznie jest oparty na klasycznych brzmieniach z nutą nowoczesności, ale tej nowoczesności bez przesady… Bez idiotycznego kopiowania zachodu. Stworzony ze smakiem we współpracy z najlepszymi producentami w kraju. Kto zna styl „dixonowy” wie czego może się spodziewać… Rap bez lukru!”

Komentarze

Komentarz