’Mistrz drugiego planu’ to kolejny klip promujący najnowszą, solową płytę Maxima. Osobisty numer niesie za sobą szczere, niekiedy gorzkie linijki, podlane wkręcającym się w głowę refrenem Julity Wawreszuk, a wszystko to położone na świetnym bicie Blaze’a. Album ukazał się 27 maja nakładem Maxymalnie™, przy współpracy z Aloha Entertainment.

Wraz z klipem przedstawiamy także drugą część odsłuchu albumu Maxim „Maximus”, który został wydany przy współpracy z Aloha Entertainment 27 maja.

Album „Maximus” nawiązuje do nazwiska autora oraz słynnego gladiatora. Tytuł jest jak najbardziej adekwatny do treści zawartej na krążku. W każdym kawałku mniej lub bardziej eksponowana jest walka – pod różnymi względami, a że walka z człowieka wydobywa to co najlepsze – tak też jest w przypadku tej płyty.

Klimatycznie jest nieco inaczej niż standard dzisiejszych trendów, Maxim swoją płytę określa mianem modern classic – przemyca sporo west coastu i granych elementów, nie rezygnując z nowoczesnych smaczków. Usłyszymy również eksperymenty z housem oraz numer nagrany z zespołem rockowym. Gościnnie m.in. Bonson, Danny, Diox, Cira, ADM, Bonez, Mosad, Kisiel, Rose, Hukos oraz Dje: Perc, Fejm, Shum, Skrusz. Za warstwę muzyczną odpowiadają: Foux, Welon, Poszwixxx, Blaze oraz Paweł Urban.

Komentarze

Komentarz