Od 20 października w sklepach dostępny jest trzeci album królowej polskiego reggae, Mariki. Na krążku „Momenty” znajdzie się 13 numerów. Materiał na płytę to efekt współpracy wokalistki ze Spokoarmią – zespołem utalentowanych muzyków, którzy od kilku lat towarzyszą Marice na scenie.

Zawartość albumu z pewnością zaskoczy wielbicieli twórczości artystki. Z jednej strony będzie można usłyszeć starą, dobrą Marikę, którą wszyscy kojarzymy z utworów takich, jak „Moje serce”, „Siła ognia” czy „Uplifter”. Z drugiej natomiast, objawi się zupełnie nowa i otwarta na – do tej pory w ogóle się z nią niekojarzące – klimaty muzyczne wokalistka.

 Marika & Spokoarmia „Widok”

Zaskakująca różnorodność materiału to efekt zaufania, jakim Marika obdarzyła swoich muzyków. W Spokoarmii grają ludzie, którzy na co dzień udzielają się w rozmaitych, jeśli chodzi o styl muzyczny, projektach. Pierwszy singiel („Baqaa”) pojawił się już w lipcu. Krążek ukazał się nakładem wytwórni Karrot Kommando. Album można zamawiać na stronie www.fonografika.pl
Więcej:
www.facebook.com/MarikaOfficial
www.marika.art.pl
www.karrot.pl
www.fonografika.pl

Komentarze

Komentarz