W miniony weekend w Warszawie miały miejsce zdjęcia do pierwszego klipu ToMZeTa. Obraz powstaje do utworu „3 strona świata” a gościnny udział w nim wzięła aktorka Małgorzata Kożuchowska

Przypomnijmy, zachęcony rewelacyjnym odbiorem utworów takich, jak wspomniana„3 strona świata”, „Do przodu”, czy „Nic się nie stało (Bo to Polska właśnie)” muzyk ToMZeT zdecydował się potwierdzić oficjalnie, że rozpoczyna prace nad swoją pierwszą płytą. – Chciałem przede wszystkim sprawdzić, z jakim odbiorem spotka się moja twórczość – mówi ToMZeT. – Od długiego czasu pracuję nad swoim materiałem, mam go już sporo, jednak jestem perfekcjonistą. Co rusz wracam do wcześniej nagranych linii bądź całych utworów, które być może nawet wydawały mi się skończone i poprawiam, je, dogrywa, niekiedy nawet niszczę. Świetny odbiór, z jakim spotkało się tych kilka udostępnionych przeze mnie utworów zmotywował mnie do tego, by profesjonalnie wyjść do ludzi ze swoją muzyką. Rozpocząłem etap tworzenia materiału na moją pierwszą płytą oraz wstępne rozmowy z potencjalnymi wydawcami – dodaje.

Wkrótce muzykiem zainteresowało się wydawnictwo Soundart współpracujące m.in. z Hanną Banaszak czy Krzysztofem Krawczykiem, zaś w miniony weekend rozpoczęto prace do klipu do utworu „3 strona świata”.

ToMZeT & Boysbad Ft Rob Gitarnik – 3 strona świata

ToMZeT to debiutujący na polskim rynku muzyki rozrywkowej artysta w swojej twórczości łączący elementy hip-hopu, popu czy funky. Muzyk stara się czerpać z różnych gatunków i styli, zawsze podkreślając, że do tworzenia dobrej muzyki inspiracją może być wszystko. Wartość efektu końcowego zależy bowiem tylko od artysty.

Na przestrzeni 2012 roku ToMZeT opublikował w Internecie kilka swoich utworów („Do przodu”, „3 strona świata” czy „Chwile zapomnienia”), które współtworzył m.in. z Elą Ożóg, Robem Gitarnikiem czy Martą Świątek. Utwory spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony słuchaczy. To zmobilizowało artystę do rozpoczęcia pracy nad pierwszym oficjalnym albumem, którego premiera planowana jest na połowę 2013 roku.

Wiadomo, że choć ToMZeT to debiutant, kryjący się pod tym pseudonimem muzyk ma już za sobą związane z branżą muzyczną doświadczenia – Moje dotychczasowe dokonania chcę pozostawić za sobą i udowodnić sobie, że jestem w stanie zbudować coś zupełnie nowego, coś zupełnie od początku, nie firmując się tym, co udało mi się zrobić już wcześniej. To dla mnie wyzwanie i olbrzymia motywacja – deklaruje tajemniczy artysta.

 

Więcej:

http://www.tomzet.com/

www.facebook.com/ToMZeT.music

 

 

Komentarze

Komentarz