revolutionTeledysk promujący singiel z najnowszej płyty Maleo Reggae Rockers „Revolution”.

Album do kupienia w Punkshop.pl: http://punkshop.pl/produkt/revolution,maleo_reggae_rockers,23347

Reżyseria/Kamera/Montaż – Michał Mikee Wilczek http://facebook.com/MikeePhotoFilm

Kamera – Grzegorz Pastuszak http://www.grzegorzpastuszak.com

Kamera – Marcin Wilczek

Na płycie oprócz dobrze znanego reggae’owego oblicza kapeli dostajemy zupełnie inne stylistycznie utwory. Zespół po wydaniu dwóch projekt albumów” „Morowe Panny” oraz 'Panny Wyklete’ pokazał się od bardzo różnych stylistycznie wizerunków: jazz, hip hop, rock, dubstep, czym potwierdził, że trudno go jednoznacznie zakwalifikować do jednego nurtu muzycznego.

Te muzyczne eksperymenty i poszukiwania znalazły swe odzwierciedlenie na REVOLUTION. Dostajemy dawkę zróżnicowanych dźwięków, ale fani roots reggae’owego charakteru zespołu na pewno nie będą zawiedzeni, bo to nieustannie rdzenne brzmienie MRR, w tym przypadku urozmaicone eksperymentami z drum’n’basse, dubstepem, bałkańskimi i afrykańskimi melodiami, a nawet houkowym klimatem, na który czeka nowa rzesza fanów Maleo.

Tekstowo Maleo dotyka mocnych egzystencjalnych tematów ,które dają jednak przesłanie nadziei, wierny temu co Bob Marley propagował w swojej misji: dobro zwycięży,,musi zwyciężyć!

Album zrealizowano jak zwykle na 100ke w ekskluzywnym studio Sound and more w Warszawie, by zachować żywe granie i najlepszą jakość dźwięku.

Gości jest z założenia niewielu ale ci którzy są to najwyższa muzyczna klasa: Mateusz Pospieszalski, Grubson ,Ania Witczak z Dikandy oraz Ifi Ude.

Komentarze

Komentarz