madmajk2MadMajk, genialnie łączący brzmienia hip-hop i reggae po dwóch teledyskowych zapowiedziach jest na ostatniej prostej do premiery swojego albumu „Wartości System”, który na rynku pojawi się 5 października. Dziś prezentujemy gości, którzy pojawili się na albumie oraz tracklistę płyty

„Wartości System” MadMajka to muzyczna podróż po dźwiękach reggae hiphopu i afrykańskich wibracji. Na albumie wokalista wykorzystuje swoje wieloletnie doświadczenie artystyczne, prezentując popis umiejętności muzycznych. W końcu to różnorodność styli, z którą przyszło mu się zmierzyć oraz charakter poszczególnych artystów, z którymi tworzył  ukształtowały twórczość MadMajka. Muzykę na płytę wyprodukował sam MadMajk, a także  Auer, Dreadsquad, KaCeZet oraz kilku zagranicznych producentów. Dziś świadomie podjął decyzję o solowym debiucie. – Czuje, się gotowy na wydanie tej płyty – mówi. – Pracowałem nad nią dwa lata i dałem z siebie wszystko, co mogłem w tym momencie. Wydaniu sprzyja także wydawca, któremu zaufałem. Czuje, że możemy zrobić coś fajnego.

Wśród gości na płycie znaleźli się: Marika, KaCeZet, Solo Banton (UK), King Kalabash (Martynika), Baron Black (Martynika), Gosia Janek. Producenci: Auer, DUB ACOM (Francja), Dreadsquad, KaCeZet.

TRACKLISTA

1.         INTRO

2.         GRAM

3.         Do what you Got to do – feat. Marika, Solo Banton

4.         Wartości System

5.         Madmajcapella

6.         Bądź obok mnie – feat. Gosia Janek

7.         Badman – feat. King Kalabash, KaCeZet, Baron Black

8.         Skit Famili – Kuba

9.         Famili

10.       Wierzyć w cuda – feat. Gosia Janek

11.       Balalanga

12.       Rhytm of life –  feat King Kalabash, Baron Black

13.       Złodzieje szczęścia

Płytę już można zamawiać poprzez oficjalny sklep wydawcy, czyli Fonografiki (http://www.fonoszop.pl/reeage/madmajk/wartoscisystem/35482#dane_produktu)

Album promują, póki co, dwa klipy. – Teledysk do kawałka „Famili” powstał na Mazurach w okolicach Węgorzewa oraz Warszawie – informuje Madmajk. – współpracowali przy nim: Adam Rosołowski, Łukasz Zabłodzki, Global Reggae Bar, Freewolni.com, Grube Lolo i Miasto Węgorzewo. Może nie jest to klip na bogato, ale wierzę że się spodoba. Polecam! – zachęca muzyk.

MadMajk – Famili

Wcześniejszym klipem promującym nadchodzącą płytę Madmajka był teledysk do utworu „Balanga”. – Bardzo się cieszę, że mogłem zrealizować video do tego utworu na Ibizie, to miejsce wręcz idealnie wpasowuje się w klimat – mówi MadMajk. – Słoneczne miejsce, słoneczna muzyka i słoneczne wideo. Wielkie dzięki dla wszystkich, którzy pojawili się w klipie, a tym samym pomogli w jego realizacji. Bądźcie ze mną, sprawdzajcie moje strony, bo do premiery płyty jeszcze kilka niespodzianek. Tymczasem bawcie się dobrze – zachęca muzyk

MadMajk – Balalanga

Madmajk rozpoczął działalność muzyczną w 2002 roku, kiedy wraz z bratem Malikiem założył SingleDread. Dwa lata później zaczął działać w zespole Bauagan Mistrzów. Wszystko zagrane na akustycznych instrumentach, podrasowane elektroniką, którą nazywali „międzystylem”. Współpracował także z wieloma artystami z Polski i z zagranicy m.in. Grubson, Junior Stress, Sokół&Pono, Marika, NDK, DJ Frodo, Marian Wielkopolski, KaCeZet, Auer, Wayne Lotek (UK), Big Famili (Martynika) i wielu innych.

Więcej:

www.madmajk.com
www.facebook.com/madmajkofficial

www.fonografika.pl

Komentarze

Komentarz