Na 13 października zaplanowana jest premiera albumu niespotykanego na polskiej scenie zespołu w unikatowy sposób łączącego rap z ciężkimi, gitarowymi riffami. Śląska formacja Ludwik wyda swój debiutancki album zatytułowany „Człowiek bez twarzy” w RPS Enterteyment!

Ludwik istnieje od 2007 roku, choć naprawdę głośno zrobiło się o rapcore`owym projekcie, gdy pojawili się w jednej z edycji Must Be The Music. Białe maski i żywiołowa muzyka odnosząca do takich inspiracji, jak choćby RageAgainst The Machine czy Slipknot szybko zjednała Ludwikowi stale rosnącą liczbę fanów. W końcu nadszedł czas na płytę :Człowiek bez twarzy”. – Końcowy efekt nagrań z mojego punktu widzenia oceniam bardzo dobrze, mam do tego sentyment – mówi Ludwik C, wokalista. – Pamiętam każdy fragment kawałka, jak powstawał. To trwało parę lat, bo też nigdzie nam się nie spieszyło. Robiliśmy materiał dla siebie i dla grania dobrych koncertów. Na tym albumie będzie można usłyszeć historyczny proces tworzenia zespołu Ludwik, dlatego też materiał będzie dość zróżnicowany.

 – O współpracy z Ludwikiem rozmawialiśmy jeszcze na długo przed tym, gdy pojawili się w telewizji – mówi Rychu Peja, właściciel RPS Enterteyment, wydawcy płyty – Jestem pod dużym wrażeniem pomysłu chłopaków na swoją muzykę, nie mam wątpliwości co do tego, że ich pierwsza płyta będzie na naszym rynku dużym wydarzeniem – dodaje.

 – Wydanie płyty w RPS Enterteyment to dla nas mocna rzecz, napędzająca do działania i jeszcze większego profesjonalizmu – komentuje Ludwik C. – Uważamy, że to bardzo dobre posunięcie. Możemy się rozwijać, wielu rzeczy dowiedzieć i nauczyć. Z Ryśkiem bardzo dobrze nam się rozmawia, on ma duże doświadczenie w tym, jak się poruszać w tym obszarze wydawniczym, zresztą sam miał kilku wydawców.

Aktualnie zespół pracuje nad klipem – zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z planu zdjęciowego 

  Celem pięcioosobowego Ludwika, jak deklaruje sam zespół, jest realizować muzykę opartą na przekazie i przekaz oparty na muzyce. W lutym bieżącego roku w Internecie pojawił się klip zrealizowany do utworu „Bas”. Premiera płyty Ludwika „Człowiek twarzy bez” odbędzie się 13 października.

Ludwik jest jednym z najnowszych zespołów współpracujących z RPS Enterteyment. Wszyscy artyści wytwórni, to: Bezczel, Brożas, Burbon, Buczer, DVJ Rink, Gandzior, HZOP, Kala i Dolcevita, Kobra, KroolikUnderwood, Ludwik, Młody PSZ, TEWU, Śliwa, Viruz i Vixen.

 

Więcej:

www.ludwikoficjalnie.pl

www.facebook.com/LudwikOficjalnie

www.myspace.com/ludwikzone

 

www.rpsenterteyment.com

www.facebook.com/RPSENTERTEYMENT

www.youtube.com/rpsentv

Komentarze

Komentarz