Vixen_klip_2

Związany z RPS Enterteyment raper Vixen 28 czerwca wydaje kolejny krążek. Następcą bardzo dobrze przyjętej płyty „Kontinuum” będzie album „Loco Tranquilo” (Cichy Szaleniec). Muzyk opublikuje pierwszy klip promujący wydawnictwo, własnoręczną animację z klockami lego w roli głównej…

Interesujący teledysk powstał do tytułowego utworu „Loco Tranquilo”. „Zanim pojawią się „normalne” klipy promujące „Loco Tranquilo”, wjedzie pewna zajawka, którą zrobiliśmy własnoręcznie z moją dziewczyną, od początku do końca, żeby przyspieszyć czas publikacji tytułowego numeru z płyty – pisze na oficjalnym profilu FB Vixen.

Jak powstał nietypowy, jak na hip-hopowe realia w Polsce klip? – Po prostu… robi się milion zdjęć w różnych pozycjach klocków i potem się skleja zdjęcia, klatka po klatce i wychodzi coś takiego. Wypożyczyłem klocki, wykorzystałem aparat i zmontowałem wszystko – dodaje.

Album „Loco Tranquilo” pojawi się na rynku 28 czerwca nakładem RPS Enterteyment.

– Tytuł mojej nowej płyty, to „Loco Tranquilo”, czyli cichy szaleniec, bo czasem wydaje mi się że taki jestem, ale czy na pewno? – mówi Vixen. – Pewne wskazówki można odnaleźć na płycie. Materiał na płytę „Loco Tranquilo” zrealizowano w NadStudio w Warszawie. Gościnnie na krążku pojawiają się: Buka, Kuba Knap, Kasia Łopata Realizacja, mix i mastering to dzieło kojarzonego z ekipą DIIL GANG Zbyla. Oprócz Zbyla po jednym bicie dali: Snake, Nalef i Macios. Reszta produkcji jest autorstwa Vixena. Za skrecze odpowiedzialny jest DJ. Bulb Do dnia premiery powinienem wyemitować przynajmniej 2 pełnowymiarowe klipy, damy też jakieś bezklipowe numery do odsłuchu. Byłoby fajnie udostępnić ludziom dużo, jeszcze zanim będą mieli możliwość legalnego odsłuchu na Youtube. – dodaje muzyk.

Vixen_klip

Poprzednią płytą Vixena był krążek zatytułowany „Kontinuum”. Do edycji specjalnej albumu dołączona została książka.

Więcej na: www.facebook.com/vix.rozpalictlum

www.facebok.com/RPSEnterteyment

www.rpsenterteyment.com

Komentarze

Komentarz