Długo zapowiadany album DOD, czyli Kaszalota i Zawodnika zatytułowany „Bękarty Rap Gry” swoją premierę będzie miał 9 lutego. Projekt wydawany jest przez ojca chrzestnego polskiego rapu Liroya!

– Czuję się bardzo związany z tym projektem – mówi Liroy. – Demówki chłopakówdostawałem od przynajmniej 10 lat. Przez ten czas nasze drogi ciągle się łączyły. Mięliśmy wiele pomysłów, wkońcu Kaszalot i Zawodnik wpadli na pomysł „Bękartów Rap Gry”.  Postanowiłem im pomóc, zaangażowałem się w projekt i zrobiłem, co mogłem w tym temacie – mówi raper w filmie promującym wydawnictwo „Bękarty Rap Gry”.

DOD – BĘKARTY RAP GRY – EPK

Płyta „Bękarty Rap Gry” ma charakter bezkompromisowej, mocnej produkcji – klasyczne rapowe bityTouddogg’a (producenta płyty) przeplatają się z elektroniką wtyczek VST oraz aranżacjami instrumentów klawiszowych i żywych basów. Przy brzmieniu kawałków pracowali: Wojtek Horny (ex O.N.A, Patrycja Markowska Band), Karol Kozłowski i Paweł Smakulski (Golden Life). Skrzypce – Przemek Popławski, na gramofonach – Dj. Bezksywy.

Pierwszym singlem z płyty jest boombapowy „So Wat U Wonna Do?” z gościnnym udziałem Liroya i HurragunCrew. W klipie do kawałka wystąpił Dariusz Michalczewski. Album promowała również saga Bękart Czwartków – spontanicznych klipów publikowanych co tydzień w sieci, których remixy wzięły udział w konkursie dla producentów na najlepszy Bękart RMX.

DOD (Kaszalot, Zawodnik) feat. Hurragun Crew (Wojtas, Sensi, Tytson) & Liroy – So Wat U Wonna Do?

Premiera płyty 09.02.2013. Na rapportal.pl dostępny jest już preorder.

Link: http://www.rapportal.pl/shop/dod-bkarty-rap-gry/17011

 

Więcej:

www.fonografika.pl

http://www.facebook.com/D3FMUSIC

 

 

Komentarze

Komentarz