Zakończyły się zdjęcia do kolejnego klipu promującego wydany 23 czerwca album Kroolika Underwood „Gentleman Flow”. Obraz do utworu „Fabryka hitów” z gościnnym udziałem Peji ma mieć swoją premierą już wkrótce!
– Cieszę, że zostałem zaproszony jako gość właśnie do tego kawałka – mówi Peja. – Po dwóch latach istnienia RPS Enterteyment, trochę z przymrużeniem oka, pozwolę sobie powiedzieć, że utwór ten ma dla mnie wymiar symboliczny – dodaje. Teledysk do kawałka „Fabryka hitów” ma się pojawić lada dzień. – Gorąca zachęcam do sprawdzenia! – zaprasza Kroolik Underwood.

Album Kroolika Underwood zatytułowany „Gentelman Flow” ukazał się nakładem właśnie RPS Enterteyment 23 czerwca bieżącego roku. – To przede wszystkim rapowa płyta, ale oczywiście nie zabrakło na niej refrenów śpiewanych na kilka głosów przeze mnie, kilku kawałków w całości śpiewanych, są też dwa lub trzy bonusy na płycie utrzymane w dość chilloutowym klimacie – mówi o solowym wydawnictwie Kroolik Underwood. – Album miał w 100% odzwierciedlać moje zamiłowanie do muzyki, do śpiewu, rapowania, grania na instrumentach, dlatego nie zamierzałem rezygnować z takich klimatów nawet, jeśli będzie to krytykowane. Nagrywam muzykę dla świadomych odbiorców, którzy doceniają wszechstronność wykonawcy – dodaje.
Kroolik Underwood to jeden z najbardziej nietuzinkowych muzyków na polskiej scenie hip-hopowej. Produkcją muzyczną zajmuje się od początku lat dziewięćdziesiątych, od 1998 roku tworzy gnieźnieński Kartel TCB. Tam jako realizator, współtwórca, producent i wykonawca występuje pod pseudonimem Kroolik. Przydomka Underwood używał dotąd przy produkcjach wokalnych, głównie opartych o klimaty soul pomieszane z muzyką elektroniczną. Kroolik pojawi się również gościnnie w utworze „Samotność po zmroku” na najnowszym albumie Slums Attack „CNO 2”, którego premiera przewidziana jest na 15.09.12.
Więcej:
www.facebook.com/pages/Kroolik-Underwood-official-fun-page
www.rpsenterteyment.com
www.facebook.com/RPSENTERTEYMENT

Komentarze

Komentarz