Jest już kolejny klip promujący wydany 23 czerwca album KroolikaUnderwood „Gentleman Flow”. Tym razem obraz powstał do utworu „Anarchia” z gościnnym udziałem Pemera!

Klip został wyprodukowany przez ekipę Blaszany Sad, za muzykę odpowiedzialny jest SoDramatic.

Kroolik Underwood feat. Pemer „Anarchia” (prod. SoDrumatic)

Album KroolikaUnderwood zatytułowany „Gentelman Flow” ukazał się nakładem właśnie RPS Enterteyment 23 czerwca bieżącego roku. – To przede wszystkim rapowa płyta, ale oczywiście nie zabrakło na niej refrenów śpiewanych na kilka głosów przeze mnie, kilku kawałków w całości śpiewanych, są też dwa lub trzy bonusy na płycie utrzymane w dość chilloutowym klimacie – mówi o solowym wydawnictwie KroolikUnderwood. –  Album miał w 100% odzwierciedlać moje zamiłowanie do muzyki, do śpiewu, rapowania, grania na instrumentach, dlatego nie zamierzałem rezygnować z takich klimatów nawet, jeśli będzie to krytykowane. Nagrywam muzykę dla świadomych odbiorców, którzy doceniają wszechstronność wykonawcy – dodaje.

KroolikUnderwood to jeden z najbardziej nietuzinkowych muzyków na polskiej scenie hip-hopowej. Produkcją muzyczną zajmuje się od początku lat dziewięćdziesiątych, od 1998 roku tworzy gnieźnieński Kartel TCB. Tam jako realizator, współtwórca, producent i wykonawca występuje pod pseudonimem Kroolik. Przydomka Underwood używał dotąd przy produkcjach wokalnych, głównie opartych o klimaty soul pomieszane z muzyką elektroniczną. Kroolik pojawi się również gościnnie w utworze „Samotność po zmroku” na najnowszym albumie Slums Attack „CNO 2”, którego premiera przewidziana jest na 15.09.12.

 

Więcej:

www.facebook.com/pages/Kroolik-Underwood-official-fun-page

www.rpsenterteyment.com

www.facebook.com/RPSENTERTEYMENT

www.youtube.com/rpsentv

Komentarze

Komentarz