Koni oficjalnie dołączył do Unhuman Familii. W związku z czym nadchodzący album „Z Pamiętnika Szaleńca” ukaże się nakładem tej wytwórni. Premiera krążka przewidziana jest na jesień 2012. PłytaZPamiętnikaSzaleńcautrzymana będzie w mocnym nowojorskim klimacie!Koni porusza w kawałkach poważne ,osobiste tematy.Wkrótce pojawią się szczegóły na temat tego wydawnictwa oraz pierwszy teledysk.

Dla tych, którzy o Konim słyszą pierwszy raz:

 

KoniRaper z Poznania,który nagrywa jużod 1997roku.Jest członkiem BeatSquadu oraz PDG Kartel.Wspólnie z BeatSquadem wydali takie albumy jakTakieChwileŻycieInaczej,ZapachLataorazO Czym Szumią Liście.Niedługo po wydaniu ostatniego laidbackowego krążka wraz z Rafim postanowił stworzyć mixtape Rafi/Koni, który został bardzo dobrze przyjęty.Wydanie albumu Rafi/Koni Mixtape było pierwszym krokiem w innym kierunku niż wcześniejsza twórczość artysty, kojarzona głównie z laidbackiem. Jest to przedsmak tego co znajdzie się na jego solowej płycie pt. „Z Pamiętnika Szaleńca”, której premiera przewidziana jest na jesień 2012.

Koni udzielał się gościnnie na takich płytach jak „Opowieści z Betonowego Lasu”Donguralesko, „Chore Melodie Słoń, „Jestem Stąd” wraz z WSRH, „Unhuman Mixtape” WSRH, „PDG Gawrosz”Shellerini, „Demonologia” – Słoń/Mikser, „Szkoła Wyrzutków” – WSRH, „Zaklinacz Deszczu” – Donguralesko oraz wielu innych.

 

 

Więcej informacji:

http://www.facebook.com/konipdg

http://www.facebook.com/UnhumanFamilia

 

http://unhuman-familia.pl/

http://unhuman.pl/

 

Komentarze

Komentarz