LOCO_TRANQUILO_OKLADKA228 czerwca na rynku ukaże się jedenasty album Vixena, rapera i producenta muzycznego wydającego ponownie pod banderą RPS Enterteyment. Znamy daty i miejsca dwóch koncertów promujących najnowsze wydawnictwo

Koncerty Vixena promujące jego najnowszy album „Locotranquilo” (cichy szaleniec) odbędą się w dwóch miastach ważnych dla artysty: Andrychowie i Poznaniu. Andrychów sąsiadujący z Czańcem to miejsca pochodzenia Vixena, w którym  skupia od lat potężną liczbę słuchaczy. Podobnie jest w Poznaniu, skąd wywodzi się wytwórnia artysty, czyli należące do Peji RPS Enterteyment. Vixen wystąpi 27 czerwca w Andrychowie (razem z raperem Buka) oraz 29 czerwca w Poznaniu, tu na jednej scenie z Kobrą. 

– Wierzę, że skrosowane działania RPS Enterteyment oraz mojej nowej agencji menedżerskiej GoodCrew zbliżą mnie do mojego celu. – mówi Vixen. – Materiał na płytę „LocoTranquilo” zrealizowano w NadStudio w Warszawie. Gościnnie na krążku pojawiają się: Buka, Kuba Knap, Kasia Łopata Realizacja, mix i mastering to dzieło kojarzonego z ekipą DIIL GANG Zbyla. Oprócz Zbyla po jednym bicie dali: Snake, Nalef i Macios. Reszta produkcji jest mojego autorstwa– dodaje muzyk.

– „LocoTranquilo” zapowiada się naprawdę przełomowym albumem w bogatej dyskografii Vixena – mówi Peja, właściciel RPS Enterteyment. – Cieszę się, że mamy ten krążek w naszej wytwórni i polecam sprawdzić go jak najszybciej! – zachęca raper. Premiera albumu będzie miała miejsce 28 czerwca.

Link do preorderu:http://www.rapszop.pl/hiphop/vixen/locotranquilo/35735

Więcej na:  

www.facebook.com/vix.rozpalictlum  

www.facebok.com/RPSEnterteyment

www.rpsenterteyment.com

Komentarze

Komentarz