2014.04.25 Paluch Ke GłogówMCK Mayday oraz Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh z ogromną przyjemnością zapraszaja na koncert Palucha oraz KęKę promujący ich najnowsze albumy. Data: 25.04 Godzina: 19:00 Miejsce: sala koncertowa MCK Mayday Bilety:

15 zł (do 11.04.2014)

20 zł (do 24.04.2014)

25 zł w dniu koncertu

 

Support:

KOSA / KIERES / ADISS + DJ MIKHAIL

RETROSPEKCJA

bilety dostępne w biurze obsługi klienta MCK Mayday, MOK oraz na www.ekobilet.pl/mok-glogow

 

Paluch „Lepszego Życia Diler” to album przesiąknięty życiowymi tematami, które ubrane w słowa pozbawione zbędnej kalkulacji, podkreślą niezależność Palucha zarówno w życiu osobistym, jak i na rapowej scenie. Idealnie trafiające w czułe punkty otaczającej nas rzeczywistości wersy opisują ją dogłębnie i dosadnie, bez cukru i zbędnej polityki. Jeśli oczekujesz zabawnych „bangerów”, to ten album nie jest dla Ciebie.

Kolejny raz Paluch zgrabnie miesza syntetyczne bity z wartościową treścią, dając odbiorcy ponadczasowy mix, którego nikt wcześniej nie proponował. Oczywiście nie zabraknie klasycznych produkcji, które świetnie komponują się z całością a jednocześnie subtelnie załamują klimat w czasie odsłuchu krążka.

Materiał trafił na sklepowe półki 20 grudnia 2013r nakładem Biuro Ochrony Rapu Records. „Lepszego Życia Diler” to 7 solowy krążek poznańskiego rapera, który na scenie obecny jest od 2004r.

 

 

KęKę narobił szumu albumem „Takie rzeczy”, który ukazał się 4. Listopada 2013, nakładem PROSTO Label. W świecie pełnym nijakich i skrojonych pod medialny szablon rapowych debiutantów mocno wyróżnia się i przykuwa uwagę. „Radomski typ zwyczajny”, w tekstach bezkompromisowy i szczery, przeplatający w iście sarmacki sposób patriotyczno-historyczne zacięcie z zabawowym trybem życia.

https://www.facebook.com/RadomKeKeKęKę został jednym z Młodych Wilków portalu Popkiller.pl, jeszcze przed wydaniem oficjalnego albumu. Jego występ na tegorocznym Hip Hop Kempie przyciągnął tłumy. Singlem promującym album jest nagranie „Trasa (BraKaKa)”.

Zapowiada się świetna impreza, na której nie może Cię zabraknąć!

Komentarze

Komentarz