Agencja Muzyczno-Eventowa BASHESH gorąco zaprasza na koncert Wyższej Szkoły Robienia Hałasu promujący ich najnowsza płytę: „Szkoła Wyrzutków” , który odbędzie się 29 września w klubie Od Zmierzchu do Świtu, w Rzeszowie.

Wystąpią:
Wyższa Szkoła Robienia Hałasu (Shellerini i Słoń)

Wsparcie:
DJ Soina
DJ Juvson

Support:
Nature Of Sick Humans [NSH]

Sobota, 29.09.2012
Klub Od Zmierzchu do Świtu
Mickiewicza 1/3, 35-064 Rzeszów
Start: 20:00

Bilety:
– w przedsprzedaży w cenie 20zł (klub, hip-hop.pl)
– w dniu koncertu w cenie 30zł

Nie może Was tam zabraknąć! 🙂

Wydarzenie na FB: www.facebook.com/events/439432456099716/
Więcej informacji na temat imprez:
www.bashesh.com

A jeśli ktoś jeszcze nie wie …
Shellerini zaprezentował się szerszej publice w roku 2002 na “Opowieściach z betonowego lasu” donGURALesko. Rok później, dołączył do składu PWS (Mikser i Szpaku), z którym to wypuścił krążek “PDG Rapertuar”. Ponadto na swoim koncie ma dwa mixtape`y nagrane wspólnie ze Słoniem oraz gościnne występy w licznych produkcjach m.in. na “Drewnianej Małpy Rock” DGE, “Operacji Kocia Karma” Killaz Group, “Mixtape nr IV” Dj Decks oraz “Na serio” Rychu Peja SoLUfka. W marcu 2010 ukazała się składanka “Gościnnie Shellerini”. Stanowiła ona preludium do solówki artysty zatytułowanej “PDG Gawrosz” i wydanej w lutym 2011.
Słoń po występach gościnnych na takich projektach jak Łestern 3 Ramony, na dobre wypłynął na mixtape’ie Wyższa Szkoła Robienia Hałasu. Po ogólnopolskim sukcesie krążka (ponad 2000 sprzedanych egzemplarzy) w roku 2009 wydał solową płytę pt.”Chore Melodie”. Na albumie gościnnie udzielili się tacy raperzy jak: Peja , Kaczor (Killaz Group) czy Paluch (Aifam).
24.września 2010 ukazał się kolejny projekt stworzony z poznańskim producentem Mikserem – Demonologia. Album, dzięki któremu Słoń stał się jednym z najbardziej charakterystycznych polskich MC’s.
“Wyższa szkoła robienia hałasu” oraz “WSRH Unhuman Mixtape” nie zawiodły oczekiwań słuchaczy zarówno pod względem tekstowym, jak i muzycznym. Oba albumy cieszyły się sporym zainteresowaniem we wszystkich częściach Polski, głównie ze względu na pokłady energii tkwiące w twórcach WSRH, siłę przekazu oraz niepowtarzalny “typowo poznański styl”. Sheller i Słoń współpracowali z takimi artystami jak m.in: donGuralesko, Kaczor (Killaz Group), Peja, Onar, Ramona 23, Kajman,Rafi, Paluch, Aifam, Beat Squad, DJ Decks, DJ Kostek, DJ Hen, DJ Story, Mikser, Donatan, Matheo czy Julas. Poza pracą stricte wydawniczą w latach 2008 – 2010 zajmowali się również prowadzeniem autorskiej audycji RAPodajnia na antenie RadioGlob.pl.
Obecnie promowany nowy album “Szkoła wyrzutków” okazał się jedną z najlepszych płyt w Polsce. Nie pozostaje nic innego jak sprawdzić to na własne oczy… i uszy ! 🙂

Komentarze

Komentarz