Bez tytułu

Pit Bull West Coast serdecznie zaprasza na koncert AK-47 i Polskiej Wersji, który odbędzie się w piątek, 31 stycznia, w klubie Luka, w Łodzi.

Wystąpią:

AK-47

Polska Wersja

Wsparcie:

Entero & CEL Crew + dj Baff Weed

Galimatias Squad

MiędzySłowami

Nelux & CHZU

Miejsce: Klub Luka, Zgierska 26a, 91-059 Łódź

Start: godzina 20:00

Bilety:

– w przedsprzedaży w cenie 20zł (Hempszop, ul. Nawrot 8, Łódź)

– w dniu koncertu w cenie 30zł (możliwość rezerwacji na sylwia.zalicka@pitbullsports.com)

 W dniu koncertu, w Hempszopie, odbędzie się również spotkanie autorskie AK-47 i Polskiej Wersji z fanami, na które serdecznie Was zapraszamy.

Patronat medialny na ziemi łódzkiej obejmuje Centrum Eudezet Label ! www.facebook.com/CENTRUMEUDEZETLABEL

Wydarzenie na FB: www.facebook.com/events/268093403339036/

Pit Bull West Coast na FB: www.facebook.com/PitBullWestCoast

AK-47 na FB: www.facebook.com/Ak47OfficialFanpagePL

Polska Wersja na FB: www.facebook.com/PWPolskaWersja

Entero na FB: www.facebook.com/ENTERRORASTA

Galimatias Squad na FB: www.facebook.com/pages/Galimatias-Squad-%C5%81%C3%B3d%C5%BA/11853115150501

MiędzySłowami na FB : www.facebook.com/miedzyslowamildz

Nelux na FB: www.facebook.com/NeluxNLX

okladka-typo-polfinalAK-47 to raper, pochodzący z Poznania, aktualnie mieszkający w Warszawie. Związany z wytwórnią Proper Records i marką Pit Bull West Coast.
Urodził się w Poznaniu, ale w wieku 4 lat wraz z Rodziną przeprowadził się do Warszawy. Dwa lata później zaczął trenować w klubie AZS badmintona. Zawodowa przygoda z tym sportem trwała 7 lat. Od 2007 roku, przez prawie dwa lata trenował Klubie Bokserskim Legii Warszawa.
Związek z muzyką narodził się w roku 2006, kiedy to powstały pierwsze projekty nagraniowe AK-47. Przez kolejne 3 lata wydał 2 płyty: pierwszą, solową pt.: „Prolog” (2007), drugą w duecie z kompanem pt.: „Twierdza Liryki Wiersza (TLW)”. Oba albumy zostały wydane własnym sumptem. Drogi duetu szybko się rozeszły i od tej pory raper pracował sam. W 2009 roku rozpoczął prace na solowym albumem pt;: Kwintesencja Prawdy”, który jednak nie ujrzał światła dziennego. Dwa lata później, ruszyły przygotowania nad krążkiem „Autopsja”. Prace na tym albumem AK-47 zakończył w 2013 roku, a płyta została wydana legalnym nakładem wytwórni Proper Records w dystrybucji Fonografiki. Gościnnie w nagraniach wzięli udział m.in. Max, Jongmen i Hinol. Z kolei produkcji podjął się Francuz – MSB. Płyta uplasowała się na 19. miejscu listy najpopularniejszych albumów w Polsce (OLiS). W ramach promocji do pochodzących z album utworów „Gorillo in the Jungle”, „Nerwobóle” i „Znów igrasz z losem” zostały zrealizowane teledyski, które wyreżyserowali Ignacy Matuszewski i Konrad Olszewski. Przed premierą albumu nawiązał współpracę z Pit Bull West Coast.
Inspiruje się Dire Straits, Pink Floyd oraz Bruce Springsteen. Jak sam mówi, tworzy “nostalgiczną muzykę rapową”.

Polska WersjaPOLSKA WERSJA – Jano i Hinol oraz beatmaker YBEAT, to klasyczny osiedlowy rap połączony z elementami ragga. 22 października miała miejsce premiera ich płyty „Powrót do przeszłości” która została wydana nakładem wytwórni Proper Records. Płyta, jak wskazuje sam tytuł, ma nawiązywać do przeszłości. „Tą płytą chcieliśmy pokazać, że prawdziwy oldschoolowy rap nie umarł, dodaliśmy do tego tylko świeży przekaz i fłow” – mówią Jano i Hinol.

Komentarze

Komentarz