Bez tytułuPit Bull West Coast, Klub Medyk i Kaziu Ent. serdecznie zapraszają na koncert AK-47 i Polskiej Wersji, który odbędzie się w sobotę, 25 stycznia, w klubie Medyk, w Gdańsku.

Wystąpią:
AK-47
Polska Wersja

Supporty:
Suszi
Szoła
Nelux & CHZU

Miejsce: Klub Medyk, ul. Dębowa 7, 80-210 Gdańsk, Poland
Start: godzina 20:00

Bilety:
– w przedsprzedaży w cenie 20zł (Skateshop CHROM ul. Wajdeloty 10, Gdańsk Wrzeszcz; PROSTOshop Grunwaldzka 57, Sopot oraz Pit Bull City ul. Świętojańska 110, Gdynia)
– w dniu koncertu w cenie 30zł (możliwość rezerwacji na sylwia.zalicka@pitbullsports.com)

W dniu koncertu odbędzie się również spotkanie autorskie AK-47 i Polskiej Wersji z fanami, na które serdecznie Was zapraszamy. Jak na każde takie spotkanie, Pit Bull West Coast przygotuje dla Was niespodziankę.

Miejsce spotkania: Pit Bull City ul. Świętojańska 110, Gdynia

Cóż więcej dodać? Pozostaje Wam tylko przyjść i się dobrze bawić !

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/585014461551715/
Pit Bull West Coast na FB: www.facebook.com/PitBullWestCoast
AK-47 na FB: www.facebook.com/Ak47OfficialFanpagePL
Polska Wersja na FB: www.facebook.com/PWPolskaWersja

AK-47 to raper, pochodzący z Poznania, aktualnie mieszkający w Warszawie. Związany z wytwórnią Proper Records i marką Pit Bull West Coast.
Urodził się w Poznaniu, ale w wieku 4 lat wraz z Rodziną przeprowadził się do Warszawy. Dwa lata później zaczął trenować w klubie AZS badmintona. Zawodowa przygoda z tym sportem trwała 7 lat. Od 2007 roku, przez prawie dwa lata trenował Klubie Bokserskim Legii Warszawa.
Związek z muzyką narodził się w roku 2006, kiedy to powstały pierwsze projekty nagraniowe AK-47. Przez kolejne 3 lata wydał 2 płyty: pierwszą, solową pt.: „Prolog” (2007), drugą w duecie z kompanem pt.: „Twierdza Liryki Wiersza (TLW)”. Oba albumy zostały wydane własnym sumptem. Drogi duetu szybko się rozeszły i od tej pory raper pracował sam. W 2009 roku rozpoczął prace na solowym albumem pt;: Kwintesencja Prawdy”, który jednak nie ujrzał światła dziennego. Dwa lata później, ruszyły przygotowania nad krążkiem „Autopsja”. Prace na tym albumem AK-47 zakończył w 2013 roku, a płyta została wydana legalnym nakładem wytwórni Proper Records w dystrybucji Fonografiki. Gościnnie w nagraniach wzięli udział m.in. Max, Jongmen i Hinol. Z kolei produkcji podjął się Francuz – MSB. Płyta uplasowała się na 19. miejscu listy najpopularniejszych albumów w Polsce (OLiS). W ramach promocji do pochodzących z album utworów „Gorillo in the Jungle”, „Nerwobóle” i „Znów igrasz z losem” zostały zrealizowane teledyski, które wyreżyserowali Ignacy Matuszewski i Konrad Olszewski. Przed premierą albumu nawiązał współpracę z Pit Bull West Coast.
Inspiruje się Dire Straits, Pink Floyd oraz Bruce Springsteen. Jak sam mówi, tworzy “nostalgiczną muzykę rapową”.

POLSKA WERSJA – Jano i Hinol oraz beatmaker YBEAT, to klasyczny osiedlowy rap połączony z elementami ragga. 22 października miała miejsce premiera ich płyty „Powrót do przeszłości” która została wydana nakładem wytwórni Proper Records. Płyta, jak wskazuje sam tytuł, ma nawiązywać do przeszłości. „Tą płytą chcieliśmy pokazać, że prawdziwy oldschoolowy rap nie umarł, dodaliśmy do tego tylko świeży przekaz i fłow” – mówią Jano i Hinol.

SUSZI (ur. 1990) – raper pochodzący z Tczewa, tworzy od 13-tego roku życia, na scenie czuje się jak ryba w wodzie, łapie świetny kontakt z publiką, na swoim koncie ma niezliczoną ilość utworów, jak i występów gościnnych. W swoich tekstach ukazuje szczery obraz rzeczywistości, nie uznaje żadnych lirycznych barier, w swoich nagraniach przekazuje to co myśli. Aktualnie jest w trakcie tworzenia kolejnych albumów, solowego jak i w zespole.

 

(druga zwrotka – Szoła, trzecia zwrotka – Suszi)

SZOŁA (ur. 1993) mówi o sobie: „Pochodzę z Tczewa, tworzę od 5-ciu lat, na koncie posiadam mixtape, jestem w trakcie tworzenia solowego materiału. Odnajduję się w różnych stylach, nie jestem niczym ograniczony, a wręcz otwarty na nowe projekty. Staram się w swoich tekstach przekazać to co w danej chwili siedzi mi w głowie, nie patrzę na trendy i modę, po prostu robię muzykę, która jest czymś więcej niż rymowaniem do bitu.”

NELUX & CHZU to dwóch ziomów z Kalisza, których największą pasją w życiu jest rap. Ich kawałki to typowe twarde życiowy, przesiąknięte autentycznością. Inspirują się 2Pac’iem, AK-47, Dudkiem RPK. Od kilku miesięcy pracują nad swoją wspólną płytą pod szyldem Darkonii Records.

Komentarze

Komentarz