Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz Vehikuł Czasu Środa Wielkopolska zapraszają na koncert SŁOŃ WSRH D666a promujący najnowszy album rapera „MUTYLATOR”, który odbędzie się w piątek 5.04.2019 w Środzie Wielkopolskiej. Słonia wspierać będą niezawodny DJ Soina oraz Jongmen.

Start: 20:00
Miejsce: Vehikuł Czasu, Środa Wielkopolska, ul. Wiosny Ludów 10

SUPPORTS:

+ZRWK (Środa WLKP)
+KINIU X JAY. (Środa WLKP)
+ Hajmat Brand(ŚREM)
+ dret(ŚREM)
+ RH (JAROCIN)
decki: Sivy (ŚREM)
DJ ZOMBI (JAROCIN)

Bilety: od 30 pln – do kupienia tutaj:
https://goo.gl/n1iYVs

Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Wzór zgody: https://bashesh.com/uploads/zgoda.png

Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na teren imprezy.
Bilety należy kupować tylko w autoryzowanych punktach sprzedaży. Start imprezy oznacza godzinę o której rozpoczynamy wpuszczanie ludzi do klubu, nie jest on tożsamy ze startem koncertu głównego wykonawcy.

Rok po wydaniu ostatniej części trylogii „Czarne Słońce” od WSRH, Słoń powraca z nowym albumem solowym „Mutylator”!

Na albumie znalazło się siedemnaście premierowych tracków, w których gościnnie pojawili się: Polska Wersja, Opał, Szpaku, King Gordy, G-Mo Skee oraz Reznik.

Na trasie koncertowej „MUTYLATOUR”, która promuje najnowsze wydawnictwo poznańskiego rapera, Słoń po raz pierwszy zaprezentuje nowe utwory na żywo! W koncertowej setliście z pewnością nie zabraknie też dobrze znanych utworów z takich albumów jak „Brain Dead Familia”, „Demonologia II” czy „Szkoła Wyrzutków”.

Widzimy się na miejscu!

Więcej informacji:
https://www.facebook.com/bashesh
https://www.facebook.com/wsrh.slon/
www.bashesh.com
http://sroda.vehikulczasu.pl

Komentarze

Komentarz