pono

20 kwietnia w klubie Medyk PONO zaprezentuje po raz pierwszy w Gdańsku materiał ze swojego ostatniego albumu „WIZJONER”. Nie zabraknie również utworów z poprzednich solowych albumów oraz z projektów ZIPERA i TPWC.
Link do Eventu https://www.facebook.com/events/337814626330092/

Zagrają:
PONO na FB: https://www.facebook.com/synalkaponooficjalnie?ref=hl
KAZAN na FB: https://www.facebook.com/kazansens
Dj FRODO na FB: https://www.facebook.com/frodowsky
i inni….

20.04.2012
Klub Medyk, ul. Dębowa 7, Gdańsk
Start: 20:00
Wstęp: 15/20/30 PLN

Bilety do nabycia od 18.03 w:

Klubie Autsajder, ul. Do Studzienki 34A, Gd. Wrzeszcz
Skateshopie Chrom, ul. Wajdeloty 10, Gd. Wrzeszcz
Salonie Stoprocent, ul. Świętojańska 13, Gdynia
Salonie Prosto, ul. Grunwaldzka 57, Sopot

Rafał „PONO” Poniedzielski
warszawski raper, aktywista, współzałożyciel Fundacji „Hey Przygodo”, autor 3 solowych albumów „Hołd”, „Tak To Widzę” i wydanego niezależnie „Wizjoner”, w dyskografii artysty znajdziemy również „Chleb Powszedni” Zip Składu – macierzystej ekipy rapera, dwie płyty z Ziperą „O.N.F.R” i „Druga Strona Medalu” oraz 3 krażki nagrane w duecie z Sokołem jako Sokoł feat Pono i Pono feat Sokół (dawniej TPWC). Artysta ma na koncie również całe mnóstwo gościnnych nagrań na składanki producenckie i albumy zaprzyjaźnionych artystów ( m.in. 600V, Waco, White House, Włodi, Numer Raz, Hemp Gru, Zarys Zdarzeń, THS Klika czy Hudy HZD).

Na scenie obok PONO, pojawią się Dj FRODO i w roli hypemana KAZAN, który zagra również utwory z nadchodzącego albumu „Sens”. Dodatkowo artyści zaprezentują wspólne nagrania, m.in. świetnie przyjęty singiel „W Sieci” promujący album Rozbójnika Alibaby, oraz powstały przy współpracy z Narodowym Centrum Kultury utwór „Reakcja”, promujący film historyczny „Tajemnica Westerplatte”.

W dniu koncertu w Salonie PROSTO w Sopocie przy ul. Grunwaldzkiej 57 o g. 17:00, odbędzie się podpisywanie płyt i spotkanie z artystami. Zapraszamy!

Support:

1) DYSFONIA w składzie S.U.B, Dodot i Gojas.
Tenet
Mihho + K3
Gramy Hip Hop prosto z nad Bałtyku i zawsze pod szyldem PolwysepHH .
Funpage: https://www.facebook.com/PolwysepHH ,
strona: http://polwysephh.wordpress.com/ ,
YT channel: http://www.youtube.com/user/PolwysepHH

2) SATIVA SKŁAD
Rzadko spotykane połaczenie raperki i rapera w jednym składzie. Duet Cigena i Ziuty powstał w 2009 roku. W 2011r na światło dzienne wyszedł ich wspólny projekt „Odważ się życ odważnie” nagrany w AfterJoint Label. Każde z nich ma na swoim koncie solowe projekty, w tym „Na przekór” Ziuty z 2012r. Prężnie rozwijająca sie grupa organizująca koncerty Bydgoskiego Podziemia. Zwyciezcy konkursu „Kingston Train 2010” oraz zdobywcy drugiej nagrody w konkursie „Teraz twój rap 2” organizowanym przez fundacje „Hey przygodo”
https://www.facebook.com/SativaSklad

Komentarze

Komentarz