Agencja muzyczno-eventowa Bashesh oraz Wrocławski RAP mają zaszczyt zaprosić Was na koncert Palucha promujący jego najnowszy album „10/29” we Wrocławiu. Koncert odbędzie się w klubie Bezsenność na pasażu Niepolda w niedzielę 17.04.

Start: 19:00
__________________________________________________

Support / RPR / Kobik
Gramofony / Dj Kuart
__________________________________________________

Bilety są dostępne w HIGH FIVE SHOP:

I Pula / 25 pln – sold out
II Pula / 30 pln
III Pula / 35 pln

Bilety online /

Przedsprzedaż internetowa ►biuro.wroclawskirap@gmail.com

W treści maila prosimy podać imię nazwisko oraz ilość biletów.
Rezerwując bilet online zostaniesz wpisany na listę, a zapłacisz dopiero w dniu koncertu „na bramce”. Bilety online to III pula po 35 zł.

Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/558141994345070/
__________________________________________________

10/29″ czyli 10 album napisany w wieku 29 lat oraz stary adres Palucha, blok 10 mieszkanie 29. Na krążku znajdzie się 18 premierowych utworów wyprodukowanych przez takich producentów jak: Julas, Grrracz, duet Chris Carson/Kendo czyli Young Veteran$, SoDrumatic, SherlOck oraz słowacki producent Maiky Beatz. Gościnnie na albumie pojawiają się raperzy z Europy: Rytmus (Słowacja), Olexesh (NIemcy), S.Pri Noir (Francja) oraz członek BOR – Gedz. W jednym z refrenów udzielił się także Ras Luta. Na gramofonach projekt wsparli Dj Taek, Dj Show oraz Dj VaZee. Motyw z okładki to charakterystyczne dla Piątkowa (dzielnica Poznania z której pochodzi raper) dwie wieże RTV, które można dostrzec prawie z każdego punktu miasta.

Paluch, raper obecny na scenie pd 2004 roku, na swoim koncie posiada podwójną platynę za album „Lepszego Życia Diler” oraz złote płyty za „Made in Heaven”, „Milion Dróg do Śmierci” oraz “Niebo”.
Album “10/29”, który ukaże się 4 marca 2016 promują single:

2016.04.17 Paluch Wroclaw

Komentarze

Komentarz