Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz Klub Kosmos z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert Palucha, promujący jego najnowszy album „Złota Owca“, który odbędzie się dnia 01.06.2018 w Zgorzelcu.

Start: 21:00

Miejsce: Klub Kosmos, Armii Krajowej 52A, Zgorzelec

Bilety do nabycia w klubie:
I PULA 35 ZŁ
II PULA 40 ZŁ
W DNIU KONCERTU 45 ZŁ

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/602191323486658/

Dziewiąty album studyjny polskiego rapera Palucha, którego premiera odbyła się 24 listopada 2017 roku. Preorder płyty został wyprzedany w ilości 10 000 egzemplarzy,a tuż po weekendzie premierowym album uzyskał status złotej płyty. Paluch Nie zwalnia tempa. “Złota owca” to jego trzeci longplay na przestrzeni 20 miesięcy. Dwa poprzednie – “10/29” i “Ostatni krzyk osiedla” – sprzedały się łącznie w nakła blisko 100 tys. egzemplarzy. Paluch uczciwie i konsekwentnie wypracował sobie na naszej scenie taką pozycję, której dowodem jest kolejna płyta.
“Złota owca” łączy wszystkie elementy, które w twórczości szefowi Biura Ochrony Rapu wysuwały się na czoło. Od wygrywaniu życia oraz długiej drodze przebytej w drodze po spokój i materialne bezpieczeństwo po rozkminki na temat tego, jak łatwo dać się porwać pustemu, nocnemu życiu w wielkomiejskiej rzeczywistości. Doskonałe ucho Palucha sprawia, że bity przygotowane przez m.in WhiteHouse Records, Enzu i Julasa podkreślają orginalne flow rapera. Paluch to prostu jedna z wizytówek naszej sceny, którą będzie mogli zobaczyć i usłyszeć na żywo w naszym klubie.

 

 

 

Więcej informacji:

https://www.facebook.com/bashesh
https://www.facebook.com/PaluchOfficial
www.bashesh.com

Komentarze

Komentarz