Agencja Muzyczno-Eventowa BASHESH gorąco zaprasza na koncert Palucha promujący jego najnowszą płytę pt.: „Niebo”, który odbędzie się 5 października w klubie Estrada, w Bydgoszczy.

Piątek, 05.10.2012
Klub Estrada
Dworcowa 51 85-001 Bydgoszcz

Start: 20:00

Bilety:
– 20 zł w przedsprzedaży (w klubie lub na info@bashesh.com)
– 30 zł w dniu koncertu

Wystąpią:
Paluch
Dj Story

Wsparcie:
Emblemat
ONP Squad
Sativa Skład
WPL Ekipa

Nie może Was tam zabraknąć! 🙂

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/403426536379681/

Więcej informacji na temat imprez: www.bashesh.com

Paluch to raper z Poznania. Zadebiutował w 2004 roku nielegalem pt.: “Życie jest piękne”. Po dołączeniu z producentem Julasem do poznańskiej formacji Aifam, wydał z nią w 2005 roku płytę “Nasza rewolucja”. Do płyty zostały zrealizowane 2 teledyski: “Jak Żyjesz” oraz “Przerwa W Oddechu”. Następnie w 2007 roku wydał dobrze przyjęty drugi nielegal pt.: “Biuro ochrony rapu”. Do utworu “Wokół Mnie” został wydany teledysk z gościnnym występem DonGURALesko. W 2009 roku ukazała się jego pierwsza legalna solowa płyta pt.: “Pewniak”. Do tytułowego utworu został zrealizowany teledysk . W 2010 roku raper założył własną wytwórnię muzyczną, specjalizującą się muzyce hip-hop – B.O.R. Records. Pierwszym albumem wydanym w tej wytwórni był “Bezgranicznie oddany”. Wiosną tego samego roku dołączył do organizacji Diil Gang. 1 października 2011 roku odbyła się premiera jego kolejnej płyty pt.: “Syntetyczna mafia”. Album promowany był klipami do utworów: “Na otarcie łez”, “Pan życia”, “Psychofan” i “Zostawić coś po sobie” oraz trasą koncertową.

Minął rok. 6 października 2012 roku odbędzie się premiera najnowszej płyty rapera pt.: “Niebo”. Wśród gości pojawia się czołówka polskiej sceny hip-hopowej. Na krążku znajdzie się 17 premierowych numerów za produkcję których odpowiada 6 czołowych producentów w kraju. Album, tak jak 2 poprzednie produkcje Palucha, zostanie wydany przez B.O.R. Records

Komentarze

Komentarz