W piątek 6 kwietnia zapraszamy do przytkowickiego Energy 2000, na kolejną imprezę z udziałem największych gwiazd polskiego hip -hopu. Tym razem na energicznej scenie pojawi się długo wyczekiwany – jedyny i niepowtarzalny PALUCH!. Założyciel B.O.R. Records, to już prawdziwa legenda polskiego rapu, który przez lata swojej muzycznej kariery podbił serca milionów fanów! Płyty Palucha pokryły się platyną, a utwory zyskały miliony wyświetleń na YouTube. Czeka Was prawdziwa raperska uczta. Usłyszycie na żywo najnowsze utwory z ostatniego albumu „Złota Owca” oraz największe hity z jego jakże bogatego dorobku. Tego wydarzenia naprawdę nie możecie przegapić. Będzie się działo i to sporo… to pewne!

Oczywiście oprócz eksplozji Hip-Hop-owych dźwięków, czeka na Was także moc innych atrakcji i niespodzianek: pokaz pirotechniki scenicznej, wystrzały konfetti, wyrzutnie ognia i co2, multilaser-show oraz inwazja firmowych gadżetów: koszulek, specjalnych opasek i nowych Energy Mixów.

Bilet: 15 PLN

Wiek: + 16 lat

Start 21:00

Miejsce: Energy 2000, Przytkowice 532a

Zagrają:
Główna Sala: Thomas | Don Pablo & Daniels
Sala Dance: De Sebastiano & Teef

Strona wydarzenia FB: https://web.facebook.com/events/1977440045807073/

Rezerwacja loży: ON-LINE: Dla zarejestrowanych i po zalogowaniu na stronie www, w zakładce: KLUB/REZERWACJE lub TELEFONICZNIE pod nr. 33 876 88 12 wew.23 od pon. do pt. w godz. 8-16 i po 21-24.

Serdecznie zapraszamy!
*występ Palucha, na sali głównej, około godz. 01:00.

Komentarze

Komentarz