Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz Bowling Club Japa z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert Palucha, promujący jego najnowszy album „Ostatni Krzyk Osiedla“, który odbędzie się 10.03.2017 w Przemyślu.
Bilety: I pula – 30zł ; II pula – 35zł

Przedsprzedaż: Bilety u promotrów – namiary na stronie wydarzenia na FB.
Miejsce: Bowling Club JAPA; ul. Batorego 55, Przemyśl

 
Start: 20:00
Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/1773383576256905/

 

Osoby niepełnoletnie wstęp na koncert za okazaniem zgody rodzica / opiekuna prawnego !

 

 

Nowy materiał nawiązuje swoim tytułem do zespołu AIFAM w którym Paluch działał w latach 2005-2010. OKO był to obraźliwy zwrot kierowany do wszystkich oponentów i wrogów, pochodzący z wewnętrznego slangu ekipy. Przez lata działalności w Poznańskim podziemiu zespół nagrał kilka utworów pod tytułem OKO czy OKO STYL.

 

Po kilku latach od rozpadu grupy Paluch nawiązuje do tego okresu zmieniając delikatnie znaczenie zwrotu OKO i rozwijając je do „Ostatni Krzyk Osiedla”.  Ostatni Krzyk Osiedla jako ostatnie pokolenie pamiętające prawdziwy klimat osiedli na których zawiązywały się przyjaźnie na całe życie, liczyła się szczerość, prawdziwość i relacje face to face a nie tylko internetowe znajomości.

Nie oznacza to jednak że materiał w swojej formie będzie klasyczny czy przesiąknięty brzmieniem z lat 90′.

To do czego przyzwyczaił nas raper na poprzednich produkcjach to przede wszystkim świeżość brzmienia i to pozostaje bez zmian. Lirycznie album będzie bardziej szorstki od swojego poprzednika z początku 2016 roku. Tematyka utworów porusza problemy społeczne oraz opisuje to jak wygląda miejska dżungla w XXI wieku.  Nie zabraknie też wielu odniesień do dzisiejszej sceny hip-hopowej.

Premiera krążka “OKO” miała miejsce 25 listopada 2016 r.
Klipy promujące wydawnictwo:
Paluch „SZAMAN” prod. PSR ( OFFICIAL VIDEO )


Paluch „OKO” (Ostatni Krzyk Osiedla) prod. YoungVeteran$

Więcej informacji:
https://www.facebook.com/bashesh

https://www.facebook.com/PaluchOfficial

www.bashesh.com

2017-03-10-przemysl-paluch

Komentarze

Komentarz