Biuro Ochrony Rapu oraz Agencja Muzyczno-Eventowa BASHESH gorąco zapraszają  9.listopada do poznanskiego klubu  Eskulap.

Wystąpią :

Paluch promującu swój najnowszy album „NIEBO”
KALI Ganja Mafia – pierwszy raz po wydaniu krążka „Gdy zgaśnie słońce”.
Dodatkowo zagrają również goście z albumu „Niebo” : JWP, Bas Tajpan, Jongmen, Gedz.

Support : Ogniwo oraz Tane/Wąski

Imprezę prowadzi DJ Story

Przedsprzedaż : Vert Shop Półwiejska 20 oraz UNHUMAN ul. Długa 13,
hip-hop.pl
Rezerwacja : info@bashesh.com

Kiedy: 9.11.2012
Gdzie: Klub Eskulap, Przybyszewskiego 39 w Poznaniu
Start: 20:00

Bilety:
– 25 zł do 25.10.2012
– 30 zł od 26.10.2012
– 35 zł w dniu koncertu

Nie może Was tam zabraknąć! 🙂

Wydarzenie na FB:

Więcej informacji na temat imprez: www.bashesh.com

Paluch to raper z Poznania. Zadebiutował w 2004 roku nielegalem pt.: “Życie jest piękne”. Po dołączeniu z producentem Julasem do poznańskiej formacji Aifam, wydał z nią w 2005 roku płytę “Nasza rewolucja”. Do płyty zostały zrealizowane 2 teledyski: “Jak Żyjesz” oraz “Przerwa W Oddechu”. Następnie w 2007 roku wydał dobrze przyjęty drugi nielegal pt.: “Biuro ochrony rapu”. Do utworu “Wokół Mnie” został wydany teledysk z gościnnym występem DonGURALesko. W 2009 roku ukazała się jego pierwsza legalna solowa płyta pt.: “Pewniak”. Do tytułowego utworu został zrealizowany teledysk . W 2010 roku raper założył własną wytwórnię muzyczną, specjalizującą się muzyce hip-hop – B.O.R. Records. Pierwszym albumem wydanym w tej wytwórni był “Bezgranicznie oddany”. Wiosną tego samego roku dołączył do organizacji Diil Gang. 1 października 2011 roku odbyła się premiera jego kolejnej płyty pt.: “Syntetyczna mafia”. Album promowany był klipami do utworów: “Na otarcie łez”, “Pan życia”, “Psychofan” i “Zostawić coś po sobie” oraz trasą koncertową.

Minął rok. 6 października 2012 roku miała miejsce premiera najnowszej płyty rapera pt.: “Niebo”. Wśród gości pojawia się czołówka polskiej sceny hip-hopowej. Na krążku znajdziecie 17 premierowych numerów za produkcję których odpowiada 6 czołowych producentów w kraju. Album, tak jak 2 poprzednie produkcje Palucha, został wydany przez B.O.R. Records.

Komentarze

Komentarz