2013.04.19 Paluch Polkowice

Polkowickie Centrum Animacji oraz Agencja Muzyczno-Eventowa BASHESH gorąco zapraszają na koncert Palucha promujący jego najnowszą płytę pt.: „Niebo” , który odbędzie się 19 Kwietnia w Kinie w Polkowicach.

 Zagrają:

Paluch

Dj Story

 Supporty 

Piątek, 19.04.2013
Kino Polkowice

ul. Dąbrowskiego 1

 

Start: 19:00


Bilety:
20zł w przedsprzedaży
(Bilety do nabycia w Kasie Ośrodka Kultury (ul. Skalników 4), Kinie ( ul. Dąbrowskiego 1 ), Galerii Rynek 26 )
30zł w dniu koncertu

Nie może Was tam zabraknąć! 🙂

Wydarzenie na FB: www.facebook.com/events/484436244954088/

Więcej informacji na temat imprez: www.bashesh.com

Paluch to raper z Poznania. Zadebiutował w 2004 roku nielegalem pt.: “Życie jest piękne”. Po dołączeniu z producentem Julasem do poznańskiej formacji Aifam, wydał z nią w 2005 roku płytę “Nasza rewolucja”. Do płyty zostały zrealizowane 2 teledyski: “Jak Żyjesz” oraz “Przerwa W Oddechu”. Następnie w 2007 roku wydał dobrze przyjęty drugi nielegal pt.: “Biuro ochrony rapu”. Do utworu “Wokół Mnie” został wydany teledysk z gościnnym występem DonGURALesko. W 2009 roku ukazała się jego pierwsza legalna solowa płyta pt.: “Pewniak”. Do tytułowego utworu został zrealizowany teledysk . W 2010 roku raper założył własną wytwórnię muzyczną, specjalizującą się muzyce hip-hop – B.O.R. Records. Pierwszym albumem wydanym w tej wytwórni był “Bezgranicznie oddany”. Wiosną tego samego roku dołączył do organizacji Diil Gang. 1 października 2011 roku odbyła się premiera jego kolejnej płyty pt.: “Syntetyczna mafia”. Album promowany był klipami do utworów: “Na otarcie łez”, “Pan życia”, “Psychofan” i “Zostawić coś po sobie” oraz trasą koncertową.

Minął rok. 6 października 2012 roku odbyła się premiera najnowszej płyty rapera pt.: “Niebo”. Wśród gości pojawia się czołówka polskiej sceny hip-hopowej. Na krążku znajduje się 17 premierowych numerów za produkcję których odpowiada 6 czołowych producentów w kraju. Album, tak jak 2 poprzednie produkcje Palucha, został wydany przez B.O.R. Records.

Komentarze

Komentarz