Agencja muzyczno-eventowa Blood Brothers oraz Bashesh mają zaszczyt zaprosić Was na koncert Palucha promujący jego najnowszy album „OKO” w Koninie. Koncert odbędzie się w klubie MDK w piątek 24.11.

 

Start: 20:00

 

Dostępne bilety w cenie 40 PLN

👉 Salony sieci Empik, Saturn oraz Media Markt
👉 https://www.biletomat.pl/koncerty/paluch-konin-5832/
👉 Kolekcjonerskie – Ghetto Street Wear

 

Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/554213201587568/
__________________________________________________
25 listopada 2016 roku nakładem B.O.R. Records ukazał się solowy album Palucha pt. „Ostatni krzyk osiedla”. To drugi solowy album rapera w 2016 roku. Pierwszy krążek „10/29” trafił do sklepów 4 marca i utrzymał sie 27 tygodni na liście OLiS pokrywając się platyną.

Materiał nawiązuje swoim tytułem do zespołu AIFAM w którym Paluch działał w latach 2005-2010. „OKO” był to obraźliwy zwrot kierowany do wszystkich oponentów i wrogów, pochodzący z wewnętrznego slangu ekipy.Przez lata działalności w Poznańskim podziemiu zespół nagrał kilka utworów pod tytułem „OKO” czy „OKO Styl”.

Po kilku latach od rozpadu grupy Paluch nawiązuje do tego okresu zmieniając delikatnie znaczenie zwrotu OKO i rozwijając je do „Ostatni krzyk osiedla”.

„Ostatni krzyk osiedla” jako ostatnie pokolenie pamiętające prawdziwy klimat osiedli na których zawiązywały się przyjaźnie na całe życie, liczyła się szczerość, prawdziwość i relacje face to face a nie tylko internetowe znajomości. Nie oznacza to jednak że materiał w swojej formie będzie klasyczny czy przesiąknięty brzmieniem z lat 90′. To do czego przyzwyczaił nas raper na poprzednich produkcjach to przede wszystkim świeżość brzmienia i to pozostaje bez zmian.Lirycznie album będzie bardziej szorstki od swojego poprzednika z początku 2016 roku. Tematyka utworów porusza problemy społeczne oraz opisuje to jak wygląda miejska dżungla w XXI wieku. Nie zabraknie też wielu odniesień do dzisiejszej sceny hip-hopowej.

Komentarze

Komentarz