Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz Klub Imperium z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert Palucha, promujący jego najnowszy album „Ostatni Krzyk Osiedla” który odbędzie się 03.11.2017 w Bolesławcu.

★ Bilety 20zł dostępne na Biletomat.pl https://www.biletomat.pl/koncerty/koncert-paluch-ostatni-krzyk-osiedla-5895/,

W dniu koncertu w cenie 20zł dostępne będą w ciągłej sprzedaży od godz.21 w kasie klubu.

Miejsce: Klub Imperium ul. Gdańska 29, Bolesławiec, Jelenia Góra, Poland

Start: 21:00

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/1052118098263680/

✖ Wstęp od 16 roku życia.

Nowy materiał nawiązuje swoim tytułem do zespołu AIFAM w którym Paluch działał w latach 2005-2010. OKO był to obraźliwy zwrot kierowany do wszystkich oponentów i wrogów, pochodzący z wewnętrznego slangu ekipy. Przez lata działalności w Poznańskim podziemiu zespół nagrał kilka utworów pod tytułem OKO czy OKO STYL.

 

Po kilku latach od rozpadu grupy Paluch nawiązuje do tego okresu zmieniając delikatnie znaczenie zwrotu OKO i rozwijając je do „Ostatni Krzyk Osiedla”.  Ostatni Krzyk Osiedla jako ostatnie pokolenie pamiętające prawdziwy klimat osiedli na których zawiązywały się przyjaźnie na całe życie, liczyła się szczerość, prawdziwość i relacje face to face a nie tylko internetowe znajomości.

Nie oznacza to jednak że materiał w swojej formie będzie klasyczny czy przesiąknięty brzmieniem z lat 90′.

To do czego przyzwyczaił nas raper na poprzednich produkcjach to przede wszystkim świeżość brzmienia i to pozostaje bez zmian. Lirycznie album będzie bardziej szorstki od swojego poprzednika z początku 2016 roku. Tematyka utworów porusza problemy społeczne oraz opisuje to jak wygląda miejska dżungla w XXI wieku.  Nie zabraknie też wielu odniesień do dzisiejszej sceny hip-hopowej.

Premiera krążka “OKO” miała miejsce 25 listopada 2016 r.

Komentarze

Komentarz