Agencja Muzyczno-Eventowa BASHESH gorąco zaprasza na koncert Palucha promujący jego najnowszą płytę pt.: „Niebo” , który odbędzie się 23 lutego w klubie Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie !

 Zagrają:

Paluch

Dj Story

 Support:

– Młody Wabera

– Context Crew

– Autrez

– W.Z.P.

– PNP

 Za deckami Szajba

 Miejsce: Miejski Ośrodek Kultury ul. Łubieńskiego 11 

 Czas: Sobota, 23.02.2013, godz. 18:30

 Bilety:

– 20zł w przedsprzedaży (MOK, hip-hop.pl)

– 25zł w dniu koncertu

 rezerwacja na info@bashesh.com

 Więcej informacji na temat imprez: www.bashesh.com


Nie może Was tam zabraknąć! 🙂

Wydarzenie na FB: https:// https://www.facebook.com/events/605804009433325/

Paluch to raper z Poznania. Zadebiutował w 2004 roku nielegalem pt.: “Życie jest piękne”. Po dołączeniu z producentem Julasem do poznańskiej formacji Aifam, wydał z nią w 2005 roku płytę “Nasza rewolucja”. Do płyty zostały zrealizowane 2 teledyski: “Jak Żyjesz” oraz “Przerwa W Oddechu”. Następnie w 2007 roku wydał dobrze przyjęty drugi nielegal pt.: “Biuro ochrony rapu”. Do utworu “Wokół Mnie” został wydany teledysk z gościnnym występem DonGURALesko. W 2009 roku ukazała się jego pierwsza legalna solowa płyta pt.: “Pewniak”. Do tytułowego utworu został zrealizowany teledysk . W 2010 roku raper założył własną wytwórnię muzyczną, specjalizującą się muzyce hip-hop – B.O.R. Records. Pierwszym albumem wydanym w tej wytwórni był “Bezgranicznie oddany”. Wiosną tego samego roku dołączył do organizacji Diil Gang. 1 października 2011 roku odbyła się premiera jego kolejnej płyty pt.: “Syntetyczna mafia”. Album promowany był klipami do utworów: “Na otarcie łez”, “Pan życia”, “Psychofan” i “Zostawić coś po sobie” oraz trasą koncertową.

Minął rok. 6 października 2012 roku odbyła się premiera najnowszej płyty rapera pt.: “Niebo”. Wśród gości pojawia się czołówka polskiej sceny hip-hopowej. Na krążku znajduje się 17 premierowych numerów za produkcję których odpowiada 6 czołowych producentów w kraju. Album, tak jak 2 poprzednie produkcje Palucha, został wydany przez B.O.R. Records.

Komentarze

Komentarz