2013.04.13 Paluch Zagan

Agencja Muzyczno-Eventowa BASHESH gorąco zaprasza na koncert Palucha, promujący jego najnowszą płytę pt.: „Niebo” , który odbędzie się 13 kwietnia w klubie Elektrownia, w Żaganiu !

 Zagrają:

Paluch

Dj Story

 Oraz supporty

 Miejsce: Klub Elektrownia, ul. Marii Konopnickiej 54, Żagań

Czas: Sobota, 13.04.2013, godz. 20:00

 Bilety:

– 20zł w przedsprzedaży

– 30zł w dniu koncertu

 rezerwacja na info@bashesh.com

 Więcej informacji na temat imprez: www.bashesh.com

Nie może Was tam zabraknąć! 🙂

Wydarzenie na FB: www.facebook.com/events/621875837838700/


Paluch to raper z Poznania. Zadebiutował w 2004 roku nielegalem pt.: “Życie jest piękne”. Po dołączeniu z producentem Julasem do poznańskiej formacji Aifam, wydał z nią w 2005 roku płytę “Nasza rewolucja”. Do płyty zostały zrealizowane 2 teledyski: “Jak Żyjesz” oraz “Przerwa W Oddechu”. Następnie w 2007 roku wydał dobrze przyjęty drugi nielegal pt.: “Biuro ochrony rapu”. Do utworu “Wokół Mnie” został wydany teledysk z gościnnym występem DonGURALesko. W 2009 roku ukazała się jego pierwsza legalna solowa płyta pt.: “Pewniak”. Do tytułowego utworu został zrealizowany teledysk . W 2010 roku raper założył własną wytwórnię muzyczną, specjalizującą się muzyce hip-hop – B.O.R. Records. Pierwszym albumem wydanym w tej wytwórni był “Bezgranicznie oddany”. Wiosną tego samego roku dołączył do organizacji Diil Gang. 1 października 2011 roku odbyła się premiera jego kolejnej płyty pt.: “Syntetyczna mafia”. Album promowany był klipami do utworów: “Na otarcie łez”, “Pan życia”, “Psychofan” i “Zostawić coś po sobie” oraz trasą koncertową.

Minął rok. 6 października 2012 roku odbyła się premiera najnowszej płyty rapera pt.: “Niebo”. Wśród gości pojawia się czołówka polskiej sceny hip-hopowej. Na krążku znajduje się 17 premierowych numerów za produkcję których odpowiada 6 czołowych producentów w kraju. Album, tak jak 2 poprzednie produkcje Palucha, został wydany przez B.O.R. Records.

Komentarze

Komentarz