plakatMINI

Serdecznie zapraszamy na niepowtarzalny koncert dwóch wykonawców, który odbędzie się już 19 kwietnia w gdańskim klubie Medyk!

Link do eventu https://www.facebook.com/events/221528361320081/

Na scenie zagrają:

– MŁODY M – promujący swój najnowszy album „KRONIKA III”, który premierę będzie miał już 29 marca.

– BONSON/MATEK – szczeciński duet raper/producent, który zatrząsł posadami polskiego rapowego podziemia w 2011 wydając płytę „Historia Po Pewnej Historii”, która do tej pory rozbrzmiewa we wszystkich zakątkach Polski, podczas ciągle nieprzerwanej trasy koncertowej.

Ceny biletów:
– 20 zł w przedsprzedaży
– 30 zł w dniu koncertu

Przedsprzedaż już ruszyła, bilety można nabyć w:
Klub Autsajder, ul. Do Studzienki 34A, Gdańsk
Skateshop Chrom, ul. Wajdeloty 10, Gdańsk
Salon Prosto, ul. Grunwaldzka 57, Sopot
Salon Stoprocent, ul. Świętojańska 13, Gdynia

Na supporcie:

Tuż przed głównym koncertem na scenę wjadą chłopaki z Primore Cru – coraz bardziej rozpoznawalna marka na 3miejskiej scenie, więc się nie spóźnijcie… https://www.facebook.com/PRIMORECRU

Rozgrzewkę zapodadzą:

Suicide Bongers (Jamal,Wąski) reprezentanci tczewskiej sceny 83-110, w swoich kawałkach skupiają się na przekazywaniu pozytywnej energii. Obecnie kończą pracę nad pierwszym mixtape-em 'Przebudzenie’. Premiera przewidywana jest z początkiem wiosny.

Jamal / Wąski – Mam Tak Samo

Wajer – jedna z najbardziej wyrazistych postaci tczewskiej sceny 83-110, w rapie już od ponad dekady, ma za sobą kilka solidnych produkcji. Obecnie rozpoczyna pracę nad kolejnym solowym projektem.

Wajer – Hitman (2012)

Komentarze

Komentarz