Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz Klub Scena z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert KęKę, promujący album „Nowe rzeczy”, który odbędzie się 07.11.2015 w Sopocie.

SALA KONCERTOWA

START GODZ. 21.00
Wstęp 16+

SUPPORTY:
1. ERENO x ZORK
2. Lx/Benito

GWIAZDA WIECZORU: KęKę

KęKę – reprezentant Radomia narobił szumu albumem „Takie Rzeczy”, który ukazał się w 2013 roku, nakładem PROSTO Label. W świecie pełnym nijakich i skrojonych pod medialny szablon rapowych debiutantów mocno wyróżniał się i przykuwał uwagę. Po sukcesie pierwszej płyty, która uzyskała statut złotej i ponad dwunastu miesiącach w trasie, wraca z kolejnym albumem. „Nowe Rzeczy“ to opowieść o wychodzeniu z nałogu i uczeniu się na nowo, jak ogarnąć codzienność. KęKę nie poucza, choć mówi o sprawach ważnych swoim niezmiennie szorstkim, dosadnym i nieubarwionym frazesami językiem. Na płycie nie zabraknie też jednak lżejszych tematów.

Nowe Rzeczy – http://prosto.pl/shop/product/nowe-rzeczy/CD/

Co nieco do posłuchania
Wyjebane: https://www.youtube.com/watch?v=zwS9DxTn5Hs
Pamięć zostaje: https://www.youtube.com/watch?v=IGxv6gG9tm0
Nigdy dość: http://www.youtube.com/watch?v=GyJrjh8vIFw

Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy do wcześniejszego zakupu lub rezerwacji biletów. Widzimy się na miejscu!
2015.11.07 KeKe Sopot
Więcej informacji:
https://www.facebook.com/bashesh
https://www.facebook.com/RadomKeKe
www.bashesh.com

————————————————————————————–

ERENO x ZORK

Ereno (rocznik ’90) i Zork (’89) pierwsze tracki nagrali odpowiednio w 2003 i 2006 roku. Współpracę rozpoczęli w 2007 tworząc skład FALANGA z inicjatywy trzeciego członka zespołu.
Ereno najchętniej rzuca wersy pod alternatywne, minimalistyczne bity prowadzone przez kaskady szybkich hi-hatów. Zork potrafi odnaleźć się w niejednej stylówce, jednak jego tętno wyraźnie przyśpiesza na dźwięk tłustych basów i soczystych werbli. Nikt tak naprawdę nie wie, czego można się spodziewać po tych zawodnikach – rap w ich wykonaniu to po prostu allschool.
Ich nowy, niezatytułowany dotychczas nielegal powinien ukazać się w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Ereno x Zork – SZKŁA (CYTRYNY REMIX 2014):
http://bit.ly/ExZ_SZKŁA_sc

LX/BENITO

Krzysztof „LX” Kowalczys ur. 22.03.1995r. w Gdańsku.
Pierwszy numer nagrał w 2010r. Silnie związany ze składem Propaganda oraz Long Play Record’s (BENITO).
Lx aktualnie skupia się głównie na pracy nad solową Epką oraz nowym projektem Propagandy.
Do tej pory do sieci trafiła Epka „Dwie Strony” 2011r. (Jeżyk/Lx), long play’e, które serwuje wraz z PeJotem (dawniej Jeżyk) w różnorodnych brzmieniach oraz solowe poczynania.
Lx kładzie duży nacisk na damskie refreny, których w 2016 roku zapowiada jeszcze więcej. Swoją solową przygodę ze sceną zaczął w sierpniu 2012 roku w Nottingham (Wielka Brytania).
Do tej pory grał w Gdańsku, Sopocie, Pszczółkach oraz Nottingham. Wspierał imprezy przed takimi artystami jak: SOBOTA, KALI, PALUCH, + lokalni artyści. 07.10 przed Kękę zagra łączony koncert z Benitem (mc/hype) oraz Bombelitem (hype).

Benito – Benek, dość świeży zawodnik, współzałożyciel Long Play Record’s. Do niedawna dogrywał się jedynie do luźnych numerów Lx’a, PeJota i wielu innych, lecz kilka miesięcy temu
osiągnął szybki progress i aktualnie szykuje dla Was prawdziwą bombę!

Komentarze

Komentarz