Klub Muzyczny Scena oraz Bashesh zapraszają na koncert KęKę, który odbędzie się 02.12.2017 w Sopocie.

 

Start 21:00

BILETY:

Normalny – 35zł
VIP – 59zł*

Do nabycia:
– eBilet.pl
– biletomat
– salony Empik
WydarzenieFB: https://www.facebook.com/events/1952500894987941/

*Wygodne sofy i fotele, darmowe przekąski, najlepszy widok – więc jeżeli będziesz miał ochotę na doznania w stylu VIP – koniecznie musisz tam zajrzeć! ➡ ➡ ➡ http://www.scenaklub.pl/vip/

—————————————————————————

Sala Koncertowa:

TIME TABLE:
– 21:00 – otwarcie drzwi
SUPPORTY:
DKRN – Maciej Szulcc
Rudxbwooy – Damian Łysowski
Konczal – Konrad Konczalski
KONCERT GŁÓWNY:
– 23.30 – KęKę

Sala Klubowa:

– After Party –
DJ QUIZ

Informujemy, iż osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w imprezie wyłącznie pod opieką rodzica bądź wskazanego przez niego opiekuna. Osoby, które mają ukończone 16 lat, a nie ukończyły 18 roku życia proszone są o przyniesienie ze sobą oświadczenia ze zgodą na udział w imprezie podpisanego przez rodzica lub pełnoprawnego opiekuna.
http://www.scenaklub.pl/o-nas/regulamin/
—————————————————————————

KęKę – reprezentant Radomia narobił szumu albumem „Takie Rzeczy”, który ukazał się w 2013 roku, nakładem PROSTO Label. W świecie pełnym nijakich i skrojonych pod medialny szablon rapowych debiutantów mocno wyróżniał się i przykuwał uwagę.
„Trzecie Rzeczy” to kolejny solowy album radomskiego rapera KęKę. Po ogromnym sukcesie dwóch pierwszych wydawnictw (Platynowa Płyta za „Takie Rzeczy”, Podwójna Platynowa Płyta za „Nowe Rzeczy”, KęKę powrócił by domknąć cykl. Jest to ostatni album z serii „Rzeczy”, Podobnie jak na dwóch poprzednich płytach, KęKę nie zaprosił do współpracy żadnych wykonawców poza producentami muzycznymi, dzięki czemu „Trzecie Rzeczy” zyskują bardzo osobisty wymiar.

Jest to niewątpliwie najbardziej dojrzały i przemyślany krążek w dorobku radomskiego rapera. KęKę po raz kolejny mówi o sobie, a tak naprawdę trochę o nas wszystkich. Wyjątkowo osobisty, momentami autoterapeutyczny charakter utworów Piotrka, idzie w parze z ich ogromną popularnością wśród słuchaczy, czego dowodem jest świetne przyjęcie dwóch pierwszych singli promujących wydawnictwo Presja.
Facebook:

https://www.facebook.com/RadomKeKe/
https://web.facebook.com/bashesh/

Komentarze

Komentarz